Przychodzi czas na konkrety

BROŃ RADOM - POGOŃ STASZÓW
Sobota, godz. 16

Wicelider czwartej ligi świętokrzyskiej, Pogoń Staszów, będzie w sobotę rywalem sparingowym Broni Radom. Każdy inny wynik niż wygrana naszego zespołu będzie dużą niespodzianką. Jednak to nie wyniki meczów towarzyskich na tym etapie są ważne. W najbliższych dniach zapadną ważne decyzje kadrowe, a w sobotę Broń testować będzie pięciu kandydatów do gry w naszym klubie.

– W sobotę chcemy podjąć decyzję w sprawie kontraktów z nowymi zawodnikami i powoli skłaniamy się, aby zamknąć kadrę – mówił nam przed kilkoma dniami trener Broni, Grzegorz Dziubek.

W sobotę pojawi się kilka nowych twarzy. Będą to bardzo interesujący piłkarze. W akcji zobaczymy Dominika Szyszkę z Wigier Suwałki, o którym już pisaliśmy. Wystąpi też środkowy obrońca testowany w naszym zespole w środę. W akcji zobaczymy też ciekawą postać, zawodnika, który w ostatnim czasie grał we włoskiej trzeciej lidze, a w przeszłości był w kadrze U-17. Będzie też również ofensywny zawodnik z GKS Tychy. Nie wiadomo natomiast czy zagra w sobotę Kamil Czarnecki z Szydłowianki, ale tylko dlatego, że jest chory.

W przyszłym tygodniu zespół nieco zwolni tempo treningowe. Drużyna powoli zacznie się zgrywać. Nie licząc pojedynku z Pogonią Staszów, Broń zagra przed ligą jeszcze tylko dwa mecze towarzyskie (z Motorem Lublin i Mszczonowianką),
O konkretnych decyzjach będziemy na bieżąco informować.

PODOBNE WPISY