Przygotowania do Memoriału Z. Miłkowskiego

Trwają bardzo intensywne przygotowania do IV Memoriału Zdzisława Miłkowskiego, Impreza odbędzie się w dniach 16-17 czerwca na obiektach przy ul. Narutowicza 9. Znamy już pełną listę drużyn, które będą uczestniczyć w imprezie. Obsada będzie bardzo mocna, ale turniej zapowiada się bardzo prestiżowo.

Zdzisław Miłkowski przez ponad 50 lat związany był z naszym klubem. Najpierw jako wybitny piłkarz, potem jako świetny trener, wychowawca wielu pokoleń zawodników i niezwykle oddany klubowi działacz. Już po raz czwarty rocznik 2004, drużyna która zaczął trenować – będzie uczestniczyć w memoriale, a wszyscy ludzie i kibice związanio z Bronią, będą mogli uczcić Pamięć o Wielkim Człowieku.

Impreza odbywać się będzie na trzech boiskach przy ul. Narutowicza, na dwóch trawiastych oraz na sztucznym, sąsiadującym. 16 zespołów grać będzie po 20 minut systme, każdy z każdym. Będzie więc mnóstwo grania.

Rok temu wygrał Widzew Łódź, a wcześniej KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zaś w I memoriale triumfowała Delta Warszawa. Nasza Broń roku temu była na podium, ostatecznie zajmując 3 miejsce. Teraz obsada będzie bardzo mocna, liczymy na dobry występ naszych dwóch drużyn, ale przede wszystkim liczymy na godne uczczenie pamięci Zdzisława Miłkowskiego.

IV Memoriał, uczestnicy: Broń Radom, Broń Radom II, SP Widzew Łódź, Elana Toruń, Stal Mielec, Stal Rzeszów, Olimpia Grudziądz, Górnik Łęczna, Gwardia Koszalin, Celsium Skarżysko, Bronowianka Kraków, Delta Warszawa, Polonia Warszawa, SEMP Warszawa, Mazowsze Grójec, BKS Lublin.

PODOBNE WPISY