Przygotowania na mecz z Legionovią (FOTO)

Piłkarze Broni Radom po krótkiej, świątecznej przerwie wrócili do treningów. Już w sobotę nasza drużyna zagra z Legionovią na wyjeździe. Na wtorkowym treningu nie było wszystkich zawodników.

FOTOGALERIA TUTAJ

Piłkarze przed treningiem mieli trochę czasu na rozmowy i analizę meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Broń w Wielki Piątek przegrała ten mecz 1:2, grając przez ponad 60 minut bardzo słabo. Zespół ma nad czym pracować, a trener Dariusz Różański zgodnie przyznał, że największą pracę drużyna musi wykonać w sferze mentalnej. Wszak piłkarsko drużyna Broni ma sporo atutów, ale mecz z Ruchem przegrany został przede wszystkim w głowach.
We wtorek drużyna trenowała bez trzech zawodników – Maksima Kventsara, Jakuba Goździa i Przemysława Śliwińskiego. Dwaj pierwsi są kontuzjowani, a „Śliwa” dostał wolny dzień ze względu na sprawy prywatne.
– Legionovia to bardzo mocny przeciwnik, na pewno zagramy zupełnie inaczej pod względem taktycznym, Wierzę, że drużyna podejdzie do tego pojedynu inaczej – mówi trener Dariusz Różański.

Mecz z Legionovią w Legionowie w sobotę o godz. 16. Zapowiedź spotkania będzie można znaleźć w piątek na naszym portalu.