Przygotowania zaczęły się na dobre

Piłkarze Broni w poniedziałek stawili się w komplecie na pierwszych zajęciach. Dłuższe urlopy dostali Przemysław Wicik i Patryk Jakubczyk. Pojawiło się kilku zawodników, którym kończą się wypożyczenia, pojawił się też Cezary Zieliński z Orła Wierzbica, a także Krzysztof Bańcerowski, zawodnik, który ma 18 lat i w lidze okręgowej zdobył 24 gole.

FOTOGALERIA TUTAJ

Tak jak już pisaliśmy nie było „wielkich nazwisk”, ale to chyba nie nazwiska grają w drużynie. Można powiedzieć, że wreszcie trochę powiało optymizmem, bo trzon drużyny został zachowany, a z zespołem trenują zawodnicy, którzy chcą grać dla Broni.

– Na razie nie chcę mówić jaki będzie cel zespołu. Może kiedy dopniemy kadrę i zakończy się okres przygotowawczy, będzie wówczas mądrzejsi – mówi trener Dariusz Różański.

Tak jak już pisaliśmy, w zajęciach brakowało Adriana Dziubińskiego, Piotra Praska, Wajiha Bouchniby, Daiji Kimury. Z kolei dłuższe urlopy dostali Przemysław Wicik i Patryk Jakubczyk.

Z nowych twarzy, ale już całkiem znanych przy Narutowicza, zobaczyliśmy Tomasza Bartosiaka, Sebastiana Przytułę, Przemysława Nogaja, Cezarego Zielińskiego (wszyscy Orzeł Wierzbica), Bartłomieja Książka (Polonia Iłża), Bartka Krukowskiego (Energia Kozienice). Trenował również niespełna 18 – letni napastnik Powiślanki Lipsko – Krzysztof Bańcerowski, który ma na swoim koncie 24 gole w lidze okręgowej.

Wkrótce zdjęcia, a wieczorem wideo. Więcej o zmianach kadrowych będziemy pisać na bieżąco.

PODOBNE WPISY