Przygotowanie rywali

Do ropoczęcia ligi zostały już tylko dwa tygodnie. W sobotę niemal wszyscy rywale grali swoje sparingi. Uwagę zwraca świetna dyspozycja Mazura Karczew oraz dobry wynik MKS Piaseczno. Na drugim biegunie - problemy kadrowe LKS Promna. A zasobonośc kadr może mieć znaczenie w nowym sezonie. Według regulaminu ligi, w ciągu meczu będzie można dokonac aż siedmiu zmian zawodników.

Wilga Garwolin- Naprzód Skórzec 3:4 Pojedynek ligowych rywali. Wilga uzupełnia skład dwoma zawodnikami z Promnika Łaskarzew, Amura Wilga i juniorami.

Granat Skarżysko Kam. – Oskar Przysucha 0:3 –. W  Oskarze zagrało dwóch zawodników z RPA

Lechia Tomaszów Maz. – Pilica Białobrzegi 3:2 Do Pilicy wrócił  Adrian Karasek, wrócił za to do MKS Piaseczno Konrad Matulka. Testowany jest w Pilicy  Patryk Strus z Widzewa.

Stal Niewiadów- Drogowiec Jedlińsk 2:1 – Kolejni byli zawodnicy Broni w Jedlińsku: Bartosz Pełka i Waji Bounchiba.  Z gry w Jedlińsku zrezygnował Michał  Majos.

Mazowsze Grójec – Mszczonowianka Mszczonów 0:1

Legia II Warszawa – Pogoń Grodzisk Maz. 5:0  – Wysoka przegrana Pogoni, chociaż to ona oddała więcej strzałów na bramkę.

Mazur Karczew – Huragan Wołomin 3:2. Mazur pokonuje spadkowicza z III ligi, prowadził już 3:0, tracąc gole w doliczonym czasie. Karczew wygrał wszystkie mecze sparingowe, regularnie zdobywa po trzy gole i zanosi się, że będzie to bardzo groźny rywal.

Orzeł Wierzbica – LKS Promna 2:1 Osłabiony odejściem kilku zawodników Orzeł wygrał z jeszcze bardziej przetrzebioną Promną, która na dwa tygodnie przed pierwszym meczem ligowym ma duże problemy kadrowe.

MKS Piaseczno – Świt Nowy Dwór Maz 3:1-Piaseczno po minimalnej porażce z Victorią Sulejówek tym razem pokonało innego trzecioligowca. Matulka wrócił do Piaseczna, za to o Motoru Lublin odszedł Igor Korczakowski

LKS Chlebnia – Błonianka Błonie 2:3