Przyjeżdża zdolna młodzież

Broń - Legia ME
Sobota godz. 11
Boisko przy ul. Narutowicza 9

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny mecz sparingowy naszych piłkarzy. Broń podejmie lidera Młodej Ekstraklasy, Legię Warszawa. Całkiem niedawno nasz zespół dostał od legijnej młodzieży surową lekcję.

Powoli krystalizuje się kadra naszego zespołu. Do ligowych rozgrywek zostało jeszcze cztery tygodnie. Przypomnijmy, że 17 marca nasza drużyna zagra z Orłem w Wierzbicy. Sobotni sparing z „młodą” Legią da nam odpowiedź w jakiej formie jest Broń. Trener Artur Kupiec będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy z wyłączeniem Damiana Sałka. Rozpoczął on już treningi z zespołem, ale jeszcze jest zbyt wcześnie, aby był gotowy do gry.

Zespół Legii jest liderem Młodej Ekstraklasy.
– To jest drużyna wyselekcjonowana z bardzo zdolnej młodzieży, więc ciekawy jestem jak nasza drużyna prezentować się będzie na tym tle – mówi trener Artur Kupiec.

Pojedynek Broni z Legią zapowiada się bardzo ciekawie. Początek o godz. 11. Dla naszego zespołu będzie to rewanż za porażkę w mazowieckim Pucharze Polski. Wiosną 2011 roku, „Młoda” Legia wygrała z Bronią 4:1.

PODOBNE WPISY