Przyjeżdża Zwolenianka

W środę o godz. 17.30 piłkarze Broni Radom zagrają piąty mecz sparingowy przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie czwartoligowa Zwolenianka Zwoleń. Wydaje się, że ekipa rywala jest silna jak nigdy dotąd.
Nie licząc Michała Dolińskiego, wszyscy w Broni gotowi są do gry. Lekko przeziębiony był Patryk Wajszczuk, ale jutro powinien wystąpić. Zagra także Damian Sałek, dla którego będzie to najprawdopodobniej przedostatni test mecz. Doszedł już do porozumienia z klubem, działacze oraz trener Wulkana Zakrzew nie powinni robić mu przeszkód i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podpisze umowę i zasili nasz zespół.
Środowe sparingi, które odbywają się przy sztucznym świetle, trener Kupiec traktuje bardziej treningowo, nie przykładając dużej wagi do wyników. Miło by było, gdyby jednak Broń pokonała zespół z niższej ligi.
Zwoleniankę prowadzi nasz dobry znajomy – Paweł Potent. Jeszcze nie tak dawno dziekowaliśmy mu za gole zdobyte w barwach Broni. Paweł jednak nie zapomniał o swoich korzeniach, o tym, że pochodzi z Kozienic i zdołał namówić do gry w Zwoleniance innych kozieniczan: Roberta Stawiarskiego, Grzegorza Seremaka, Edwarda Czaplarskiego oraz Piotra Godlewskiego. Zwoleńska drużyna wydaje się być silna jak nigdy dotąd i środowy sparingowy mecz zapowiada się bardzo emocjonująco.
Pikanterii niech doda fakt, że już 8 marca w Zwoleniu dojdzie do rewanżu. Tyle, że stawką będzie awans do kolejnej fazy Pucharu Polski.