Pucharowa środa w Grójcu

MAZOWSZE GRÓJEC - BROŃ RADOM
1 : 3


Bramki: Kowalczyk 7 - Gilewski 34, Książek 52, Leśniewski 70
Mazowsze: Przybylski - Wierzbicki, Lisiecki, Kowalczyk, Gałka, Derewicz (68 D. Nojek), Karls (59 Siocko), Złoch, Buszta (46 Sygnarek), Rogozinski, Sobczak. 
Broń: Przytuła - Jakubczyk, Zieliński, Krukowski, Wicik, Nogaj (46 Leśniewski), Gilewski, Sobolewski, Kumoch, Książek, Sokół (46 Nowosielski).

Więcej o meczu w rozwinięciu....
ZDJĘCIA TUTAJ

Samo spotkanie pucharowe nie ma większej historii. Trener Dariusz Różański dał pograć zmiennikom, szansę dostali też trzej juniorzy. Godpodarze zaczęli ten mecz z dużym aniszem, z ogromną wolą walki i przez 30 minut starali się dotrzymać kroku naszej drużynie.
Już w 4 minucie 17-letni Kamil Gilewski uderzył z 12 metrów w samo „okienko” i bramkarz Mazowsza obronił ten strzał. Chwilę później w zamieszaniu podbramkowym nasi defensorzy nie zdążyli wybić piłki i Kowalczyk strzałem po ziemi dał prowadzenie grójczanom. Jeszcze w 20 minucie Sebastian Przytuła popisał się dobrą interwencją, bo mogło być 2:0.
Jeszcze przed przerwą Kamil Gilewski dostał prostopadłe podanie, wyszedł sam na sam z bramkarzem Mazowsza i pewnie zdobył gola.
Druga połowa to już dominacja Broni. Na boisku pojawili się bardziej doświadczeni Leśniewski i Nowosielski i widać było różnicę. Broń wygrała, ale Bartek Książek i Dominik Leśniewski mieli jeszcze dwie 100-procentowe okazje, bo ta wygrana powinna być bardziej efektowna.
Kolejna runda już 21 września.

PODOBNE WPISY