Pucharowa środa z Drogowcem

III runda Mirax Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego
BROŃ RADOM -
DROGOWIEC JEDLIŃSK

Środa, godz. 18

Naszych piłkarzy czeka kolejna batalia. Tym razem po zmaganiach o ligowe punkty, przyjdzie nam grać mecz pucharowy. Co  ciekawe mecz w ramach Pucharu Polski na swoim stadionie graliśmy ostatni raz 7 maja 2008 roku z Legią II Warszawa.

BILET W CENIE 1 ZŁOTYCH
Nie będzie przesadą stwierdzenie, że puchar w tym terminie, z mocnym przeciwnikiem nie jest nikomu na rękę. Ale skoro los tak chciał, to trzeba grać i dobrze byłoby awansować do ćwierćfinału i powalczyć o wygrraną w tych rozgrywkach. Nagroda finansowa za zwycięstwo to 8 tysięcy złotych, plus sprzęt sportowy dla klubu. Więc się opłaca na pewno.

Od prawie 10 lat na szczeblach mazowieckim, czy radomskim Broń grała Puchar Polski na wyjazdach. Pierwszy raz od dłuższego czasu będziemy mogli zagrać u siebie. Przeciwnikiem będzie Drogowiec Jedlińsk, beniminek czwartej ligi, z którym całkiem niedawno trochę pechowo zremisowaliśmy 1:1. Teraz przyszedł czas na rewanż, ale trzeba zaznaczyć, że dla obu ekip liga jest ważniejsza i w pucharowym pojedynku raczej nikt nie będzie wystawiał największych armat. Trener Artur Kupiec na pewno da niektórym graczom odpocząć, kilku zawodników nie zagra przez 90 minut. Szkoleniowiec zapowiadał, że będzie tak rotował składem, aby możliwie najmocniejsza kadra była gotowa na sobotę, na ligowy mecz z LKS Promna.
W II rundzie Drogowiec wyeliminował A-klasowy KS Chomentów (5:1). Nasza Broń wygrała 2:0 z rezerwami Radomiaka.

Podczas pucharowego spotkania kibice będą mogli zapisać się na wyjazdowy mecz sobotni z LKS Promna. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny.

Na środowe spotkanie bilet kosztować będzie jedynie symboliczną złotówkę. Kasy będą otwarte od godz. 17.

PODOBNE WPISY