Punkty mile widziane

URSUS WARSZAWA - BROŃ RADOM
Sobota godz. 15
Stadion, ul. Gen. Sosnkowskiego


Bardzo ważny pojedynek czeka w sobotę piłkarzy Broni Radom. Nasz zespół zagra z odwiecznym w ostatnich latach przeciwnikiem. Obie ekipy walczą o utrzymanie, ale to Broń obecnie jest w lepszej sytuacji. Wygrana pozwoli naszej drużynie odskoczyć od strefy spadkowej i zbliżyć się do czołowej ósemki. Mimo, że sytuacja kadrowa nie jest idealna, to w zespole są zawodnicy, którzy wchodząc z ławki rezerwowej, wchodzą i robią dobrą robotę.

Jesienią w potyczce obu zespołów padł wynik 5:2. Broń w niezłym stylu wygrała to spotkanie, a niedługo potem trenera Ariela Jakubowskiego zmienił Arkadiusz Modrzejewski. To szkoleniowiec bardzo dobrze znany w regionie radomskim. Przez kilka sezonów pracował w Pilicy Białobrzegi. Bardzo dobrze zna zawodników Broni, a naszą drużynę oglądał nawet przed kilkoma dniami w meczu z Legią II.

ZOBACZ SKRÓT JESIENNEGO SPOTKANIA BROŃ – URSUS 5:2 TUTAJ

Wiosną „Traktorki” są bez porażki, ale również….bez zwycięstwa. Zespół ten zremisował niedawno z liderem, Sokółem Aleksandrów Łódzki, a w ostatni weekend na wyjeździe podzielił się punktami z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Nasz zespół nie będzie mógł zagrać w najmocniejszym składzie, bo Maksim Kvenstar pauzuje za nadmiar kartek, a wciąż nie jest w pełni sił Konrad Paterek po operacji nosa. Po pauzie za kartki do kadry wrócił Jakub Góźdź.

– Mamy w głowie kilka pomysłów i zobaczymy w sobotę. Atmosfera w drużynie jest dobra, morale zespołu po ostatnim zwycięstwie wzrosło i jedziemy do stolicy powiększyć dorobek punktowy. Cieszy nas to, że każdy kto wchodzi z ławki rezerwowych daje tej drużynie jakość. Czeka nas ciężki pojedynek, bo Ursus broni się przed spadkiem, jest tuż nad strefą spadkową i także będzie chciał zapunktować – mówi trener Broni, Dariusz Różański.   

URSUS WARSZAWA – zimowe przygotowania

(źródło: dumastolicy.pl)
Przyszli: Tomasz  Wojcinowicz (obrońca, jesienią bez klubu), Krzysztof Możdzonek (pomocnik, z Victorii Sulejówek (III liga), 8 m. i 1 b.).
Odeszli: Kacper Skrzypek (bramkarz, 0 m.), Sebastian Bulik (obrońca, do Pogoni Grodzisk Mazowiecki (IV liga), 8 m.), Piotr Ćwik (pomocnik, 12 m.), Szymon Kołosowski (pomocnik, 5 m.), Karol Roszczkiewicz (obrońca, 5 m.), Maksymilian Vogtman (napastnik, 5 m. i 1 b.)
Sparingi: 1:3 z Elaną Toruń (II liga), 5:1 z Ząbkovią Ząbki (IV liga), 5:1 z Huraganem Wołomin (IV liga), 5:2 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (III liga), 3:3 z MKS-em Piaseczno (IV liga), 1:4 z Wisłą Puławy (III liga), 1:1 z Unią Skierniewice (III liga), 1:1 z Mszczowianką (IV liga), 0:4 z Legionovią Legionowo (III liga)

 W SOBOTĘ OD GODZINY 15 BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZYM PORTALU RELACJĘ NA ŻYWO

PODOBNE WPISY