Raport ligowy

 Pierwsze sparingi, zgrupowania, transfery. Broń,  a także nasi rywale rozgrywają już mecze sparingowe. MKS Kutno wyjechał na obóz przygotowawczy do Wisły. Pogoń gra z drugoligowacami, udany weekend ma za sobą Concordia.

 

                Pogoń Siedlce – piłkarze mistrza jesieni rozegrali dwa mecze z czołówką drugiej ligi, ponosząc dwie porażki: 1:2 z Wisłą Płock i 1:3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

                MKS Kutno– wyjechał do Wisły na obóz, rozegrał trzy sparingi, nie odnosząc w nich zwycięstwa.  Na początku porażka 2:5 ze Skałką Żabnica, następnie 0:0 z KS Wisła Ustronianka i dzisiejsza porażka 1:2 z I – ligowym GKP Gorzów Wielkopolski

                Mazur Karczew– odniósł wysokie zwycięstwo 8:0  nad Dwornickim Stoczek Łukowski. Trzy bramki strzelił junior Piotr Trzaskowski, który powraca do Mazura. Piłkarze z Karczewa w lutym wyjadą na obóz przygotowawczy do …Włoch.

                Radomiak Radom– poniósł porażkę 0:1 w pierwszym sparingu z Wulkanem Zakrzew.  Maciej Świdzikowski jedzie na testy do Pogoni Szczecin, w której pracuje Jerzy Rot- b . trener Radomiaka.

                Narew Ostrołęka – przegrała 0:2 ze Świtem Nowy Dwór, co przy problemach kadrowych klubu można uznać za dobry wynik, później już było gorzej- kolejny sparing to porażka 0:4 z Polonią ME. Łukasz Zaniewski ma przejść do GLKS Nadarzyn.  Narew ma nowego prezesa.

                Sokół Aleksandrów– rozegrał dwa sparingi, wygrywając 3:0 z Górnikiem Łęczyca oraz zremisował 1:1 z drugoligowym Turem Turek.

                Legionovia Legionowo – przegrała 0:2 z Legią ME.

                KP Piaseczno- z drużyny  do Pilicy Białobrzegi odszedł Marcin Pieniążek

                Ceramika Opoczno – pokonała 1:0 MKS Stąporków. Wkrótce do treningów ma wrócić po kontuzji Grzegorz Piechna.

                Warta Sieradz – przegrała 0:4 z Jagiellonią Białystok, grającą w ligowym składzie. Bramkarz Warty obronił rzut karny wykonywany przez Tomasza Frankowskiego.  W drużynie z Sieradza wystąpiło ośmiu testowanych piłkarzy- m.in. ze Stali Sanok, Widzewa i Białorusi.

                Ursus Warszawa– także testuje wielu zawodników, ale także odnosi kolejne zwycięstwa w sparingach. W trzecim wygranym meczu pokonał 4:1 Piasta Piastów, a trzy gole zdobył tajemniczy czarnoskóry testowany zawodnik- jeden z siedmiu obserwowanych przez trenera drużyny z Warszawy.

                Concordia Piotrków – także udanie zaczęła gry sparingowe- wygrywając 8:0 ze Szczerbcem Wolbórz, a następnie wygrywając turniej halowy w Suchedniowie, wygrywając cztery mecze i jeden remisując.

PODOBNE WPISY