Razem dla Marysi robimy paczkę świąteczną!

W tym roku piłkarze i kibice Broni Radom zdecydowali się, że w święta pomogą Marysi Kozdrze. To dziewczynka, która na skutek powikłań związanych z operacją serca, straciła obie rączki. Jest córką kibica Broni, który przez wiele lat wspierał nasz klub.
Już kiedyś była wraz z rodzicami na meczu Broni! Dla niej przygotowujemy paczkę i liczymy na to, że nam pomożecie! Chcemy, aby od Swiętego Mikołaja dostała wymarzony prezent!

Marysia Kozdra ma dziś prawie osiem lat. Dziewczynka urodziła się z wadą serca. Przeszła już wiele operacji i zabiegów. Jej życie już nie raz było zagrożone. Na skutek powikłań pooperacyjnych Marysi zostały amputowane obie rączki i paluszki u jednej ze stóp. Mimo wielu życiowych dramatów dziecko jest bardzo pogodne i radzi sobie dzielnie ze swoją niepełnosprawnością.

W 2015 roku na operację dziewczynki zbierał cały Radom. Wówczas również podczas meczu z ŁKS Łódź kibice Broni Radom zebrali sporą sumę.

Obecnie Marysia Kozdra radzi sobie dzielnie ze swoją niepełnosprawnością. Wiemy, że sytuacja jej rodziców nie jest najlepsza, dlatego zdecydowaliśmy się, zorganizować świąteczną paczkę dla Marysi. Piłkarze i kibice, a także prezes Artur Piechowicz zobowiązali się przeprowadzić zbiórkę pieniążków i odwiedzić rodzinę Marysi.

Mamy na to zaledwie kilka dni. Do 14 grudnia 2018 roku apelujemy o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto z dopiskiem
„Paczka dla Marysi”.
33 1050 1793 1000 0092 0576 7628

Uwaga! Osoby, które wpłacą minimum 10 zł, wezmą udział w losowaniu klubowej nagrody – niespodzianki. (Napiszemy o niej w poniedziałek, a losowanie nagrody przeprowadzimy na facebooku). Oczywiście wizytę w domu u Marysi również zrelacjonujemy na naszej stronie.
Wszelkie rozliczenia wpłaty i rachunki będą dostępne dla zainteresowanych!

Bądźcie Mikołajami i pomóżcie nam zrobić Paczkę dla Marysi!

PODOBNE WPISY