Remis w Skaryszewie (FOTO)

BROŃ RADOM - HUTNIK WARSZAWA 3:3 (2:2) 
Bramki: Nowosielski 17, 55, Bouchniba 21 - Kowalkowski 27 z karnego, Pracki 32, Ocipka 85.

Broń: Wnukowski (33 Młodzinski), 75 Szpaderski) - Krukowski (80 Ankurowski), Sala, Ankurowski (60 Szczodry), Dobosz, Dziubek (56 Jakubczyk), Skórnicki, Mianowany (60 Gregorek), Kowalski (46 Wicik), Bouchniba (46 Więcek), Nowosielski (61 Bouchniba).

Pikarze Broni po momentami przeciętnej grze zremisowali z 4-ligowym Hutnikiem.

FOTOGALERIA TUTAJ
Skrót wideo z meczu wkrótce,
więcej o meczu w rozwinięciu

Pierwsze 30 minut w wykonaniu naszej drużyny było dobre. W 15 minucie Piotr Nowosielski nie trafił w piłkę na czwartym metrze, ale chwilę później po ładnej akcji i dośrodkowaniu Jana Kowalskiego, „Cantona” trafił do siatki. W 21 minucie było 2:0, po strzale Bouchniby. Niestety najpierw po stracie Mikołaja Skórnickiego i błędzie Norberta Wnukowskiego, rywale mieli rzut karny. W 32 minucie po strzale z rzutu wolnego Hutnik doprowadził do remisu.

Od 60 minuty na boisku w szeregach Broni przebywała praktycznie sama młodzież. Nie udało się wygranej dowieźć do konca. Remis z czwartoligowcem chluby nie przynosi, ale za to trenerowi Tomaszowi Dziubińskiemu dostarczył mnóstwo materiału do analiz. W Broni raczej pozostanie trójka zawodników, Paweł Młodziński, Jan Kowalski i Dawid Sala. Szansę w kolejnym, środowym pojedynku dostaną Mateusz Dziubek i Mateusz Mianowany.
W najbliższycvh dniach pojawią się też kolejni testowani zawodnicy.
W środę o godz. 17 Broń zagra w Puławach, z drugoligową Wisłą.

PODOBNE WPISY