Remis z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim

KSZO OSTROWIEC ŚW. - BROŃ RADOM 1:1 (1:0)

Bramki: Nawrot 5 z karnego - Prikhna 59
Broń: Kosiorek - Bartosiak, Machajek, Pietrzyk, testowany, Kalinowski, Szymczak, Prikhna, Kielak, testowany, Odolak.
Broń II: Kosiorek (75 Ginał) - Derlatka, Jendryczko, testowany (75 Pietrzyk), testowany, Prikhna (75 Grudzień), Kielak (65 Wójcik), Szymczak (60 Ambrozik), Bartosiak (75 Woźniak), Goljasz, Nowak.
------- ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
W 5 min tracimy gola po rzucie karnym.  Tomek Bartosiak w narożniku pola karnego faulował przeciwnika. Broń mogła szybko odpowiedzieć.  Po dośrodkowaniu głową Machajek minimalnie przestrzelił.  Niestety sędziowanie sparingów w Ostrowcu często bywa...śmieszne. W 7 min w identycznej sytuacji po drugiej stronie boiska, sędzia nie dyktuje ewidentnego rzutu karnego dla Broni.
W 12 min strzał Kalinowskiego z trudem obronił bramkarz.  
W 25 min testowany zawodnik uderzył na bramkę,  ale obrońca wybił piłkę.  W 31 min ponownie Broń przed szansa. Po ładnej akcji Szymczak uderzył z 15 metra  lecz bramkarz obronił. W 35 min swoją okazję mieli gospodarze,  ale strzał zablokowali nasi obrońcy. Broń grała dobrze, stwarzała sobie sporo okazji Po szybkich atakach.
W 41 min po rozegraniu rzutu rożnego ponownie Szymczak uderzył minimalnie nad poprzeczka. Chwilę później w podobnej sytuacji nie trafił Michał Kielak. Nasz zespół przed przerwą był zdecydowanie lepszy. Gospodarze poza rzutem karnym stworzyli sobie jedną okazję.
----
Po przerwie w naszym zespole pojawiło się sporo młodzieżowców. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, po rzucie rożnym Piotr Goljasz głową strzelił nad poprzeczką. W 52 min mocny strzał z ostrego kąta obronił Kuba Kosiorek. Chwilę później ponownie Goljasz w sytuacji sam na sam kopnął, ale bramkarz nogą odbił na rzut rożny.
Wreszcie w 59 minucie po dośrodkowaniu Bartosiaka, Dima Prikhna głową w długi róg pokonał golkipera. Należała się ta bramka naszej drużynie.
W 65 minucie kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Derlatka i piłka minimalnie minęła słupek! W 75 minucie na boisku pojawiło sie kolejnych trzech wychowanków Broni. Jeszcze w 89 minucie Bartek Wójcik w dogodnej sytuacji trafił w bramkarza. Broń zremisowała po bardzo dobrej momentami grze!

PODOBNE WPISY