Remis z Mamrami!

BROŃ RADOM - MAMRY GIŻYCKO 2:2 (2:0)
Bramki: Derlatka 22, Bartosiak 45 - Bucio 57, Fabio Ramiro 69
Broń: Kosiorek - Zborowski, Borodai, Kośmicki, Wrześniewski, Bartosiak, Dias, Poręba, Derlatka (69. Kolasa), Kielak (70. Smykowski), Głowacki (79. Goljasz).
Dziś nasi piłkarze zagrali z beniaminkiem z Giżycka.  Ogromna szkoda straconych punktów. Co prawda to goście mogli otworzyć wynik, mieli wyborną okazję do zdobycia bramki, ale potem w pierwszej połowie widziliśmy już bardzo dobrze grająca Broń. Po ładnych, zespołowych akcjach nasz zespół zdobył dwie bramki.
Więcej informacji w rozwinięciu.

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

Premierowego gola zdobył Hubert Derlatka. Potem ładnym strzałem głowa popisał się Tomek Bartosiak i nasz zespół schodził na przerwę prowadząc 2:0.
Prowadzenie Broni było na tyle gładkie, że chyba zbyt pewnie i zbyt szybko niektórzy dopisali sobie punkty. Niestety po ładnym strzale z dystansu goście strzelili kontaktową bramkę. Potem w krótkim odstępie czasu Broń miała trzy świetne okazje. Mogli zakończyć ten mecz, Janek Głowacki, Tomek Bartosiak, czy choćby Matheus Dias. Zamiast podwyższyć rezultat, to po rzucie wolnym, goście doprowadzili do wyrównania. W końcówce obie ekipy próbowały grać o pełną pulę i zakończyło się remisem.
Dziś z różnych przyczyn nie mogli zagrać Kamil Kumoch, Carlos Ramirez, Bartek Olszewski i Dmytro Prikhna. Sytuacja kadrowa na pewno polepszy się na środowy mecz z Legią II. Początek o godz. 18.

PODOBNE WPISY