Remis z Piasecznem!

BROŃ RADOM - MKS PIASECZNO 2:2
Bramki: Czarnecki 69, 86 z karnego - Krupnik 56 z rzutu wolnego, Obluski 71

Broń: Młodziński - Ziemak, Jagieła, Kventsar, Zabielski, Dąbrowski, Czarnota, Imiela (90 Oparcik), Kołtunowicz, Śliwiński, Nogaj.
BrońII połowa: Kosiorek - Kventsar, Jagieła, Wicik, Leśniewski, Jedynak, Sala, Kasprzyk, Winiarski, Imiela, Czarnecki.

Mecz rozgrywany jest na boisku przy ul. Struga.
Wynik pojedynku towarzyskiego będzie można śledzić na bieżąco.
Mecz będzie rozgrywany systemem 4x30 minut. W ekipie Broni zagra Michał Zabielski, 19 - letni obrońca KS Kutno.
____________________________________________________________________
Pierwsze dwie kwarty słabe w wykonaniu Broni. Najlepszą okazję po dośrodkowaniu z rzutu rożnego miał Damian Kołtunowicz, który strzałem głową, minimalnie spudłował. Potem 2-3 groźne strzały, ale bardzo niecelne na naszą bramkę oddali goście. Poczynaniami naszej drużyny rządził chaos, bałagan i nerwowości.
W 56 minucie przed naszym polem karnym sędzia podyktował rzut wolny. Łukasz Krupnik uderzył perfekcyjnie nad murem i Paweł Młodziński nie miał szans.
W 69 minucie Kamil Czarnecki zamknął głową ładne dośrodkowanie Imieli.
Chwilę późnie błąd naszej obrony i Obłuski "szczupakiem" zmieścił piłkę obok słupka.
W 86 min faulowany w polu karnym był Kamil Czarnecki i wykorzystał rzut karny.
W ostatniej kwarcie dwie dobre okazje mieli goście, a nasz zespół miał trochę szczęscia, gdy piłka odbiła się od poprzeczki. Jednak ostatnie zdanie należało do naszej drużyny. W ostatnich sekundach po ładnej akcji, w dogodnej sytuacji znalazł się Tomasz Oparcik, ale strzelił za wysoko.