Remisowa inauguracja


W pierwszym meczu wiosny, podobnie jak jesienią, Broń zremisowała bezbramkowo z rezerwami Legii Warszawa.

Wieczorem wideo z meczu.

RELACJA LIVE TUTAJ
ZDJĘCIA NA NASZYM FACEBOOKU TUTAJ

Więcej w rozwinięciu

Za nami wiosenna inauguracja. To nie  był łatwy mecz dla naszej drużyny. Po ostatnich zawirowianiach związanych z obsadą trenerskiego stołka, chybba nikt nie był pewny jak zaprezentuje się Broń. Z jednej strony zastanawialiśmy się, czy zespół wyjdzie na mecz podłamany, czy też szczególnie zmobilizowany. Broń zagrała niezwykle zdeterminowana i skoncentrowana. To było kluczem do zdobycia choćby jednego punktu.
Legia więcej była przy piłce w pierwszej połowie, ale nie potrafiła znaleźć pomysłu i nie stworzyli żadnej groźnej okazji. Po zmianie stron obie ekipy bardziej się otworzyły. Nasz zespół grał bardziej odważnie, stwarzał sobie więcej sytuacji, ale trzebba też przyznać, że i Legia mocniej nacisnęła. Bardzo dobre debiuty zaliczyli Przemek Śliwiński i bramkarz Kuba Kosiorek. Pierwszy trafił w poprzeczkę i był bliski zdobycia gola, natomiast drugi kilkoma interwencjami w drugiej połowie, pewnymi wyjściami do piłki, pokazał, że ma spore umiejetności.
Widać było brak na boisku Adama Imieli, ale mamy nadzieję, że do niedzieli się wykuruje. Cieszy na pewno fakt, że zastąpił go Emil Możdżonek i wypadł dobrze. Po przerwie Broń grała trzema młodzieżowcami.

W niedzielę o goddz. 12 mecz z Lechią na naszym stadionie!!! Juź teraz zapraszamy!