Rezerwy wygrały z GKS Stromiec

Klasa A
Broń II Radom - GKS Stromiec 6:1 (3:0). 
Bramki: Ł. Machnio 14, 43, Wójcik 27, 77, Chełstowski 80, Wójcicki 85 - Grodecki 72 z karnego 
Broń II: Kołodziej - Stępień, S. Machnio (80 Urbaniak), Niewola, Drachal (60 Woźniak), Ł. Machnio (80 Lifantyi), Więcaszek (80 Wójcicki), P. Kiełbasa, Wójcik (79 Chełstowski), Ambrozik, Kaczmarczyk (63 Grudzień).
W niespełna 30 minut nasi młodzi piłkarze zdobyli trzy bramki i zapewnili sobie przed przerwą wysokie prowadzenie. Rywale również mili swoją okazję. W 38 min poprzeczka uratowała Broń od straty gola.
Po przerwie więcej  próbował grać zespół gości, zdołał nawet zdobyć bramkę na 3:1 i przez chwilę widac było, że Stromiec chciałby jeszcze powalczyć o dobry wynik. Szanse rozwiał Bartek Wójcik, który zdobył gola, a za moment padły kolejne bramki.
- Zrobiliśmy swoje zdobyliśmy 3 pkt i to jest dla nas najważniejsze. Zagraliśmy przeciętnie. Ale to też świadczy jaki chłopaki mają potencjał że grając średnio strzelamy 6 bramek czołowej drużynie w lidze i marnujemy drugie tyle klarownych sytuacji. Cieszymy się, jutro trenujemy i zaczynamy przygotowania do kolejnego bardzo ciężkiego meczu - powiedział trener Krzysztof Banaszkiewicz.
ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ