Rezerwy zaczynają w Pakosławiu

Klasa A
Polonia Iłża - Broń II Radom
Niedziela godz. 12. Mecz w Pakosławiu
W niedzielę rusza również runda wiosenna w klasie A. Już na inaugurację dojdzie do szlagierowego pojedynku na szczycie. Wicelider tabeli, Polonia Iłża podejmie zajmujące trzecią lokatę w tabeli rezerwy Broni. Jesienią minimalnie 2:1 wygrała nieznacznie nasza młoda drużyna. Teraz rewanż szykuje się fascynująco. Będzie to też szczególny pojedynek dla...Bolesława Strzemińskiego.

Polonia Iłża za rok obchodzić będzie 100 lecie. Trwa przebudowa stadionu i budynku klubowego, a drużyna swoje mecze rozgrywa w nieodległym Pakosławiu. Do zespołu dołączyłu kilku nowych graczy, w tym doświadczony Łukasz Kłos.
W naszym zespole ubyli czterej gracze – bramkarz Mateusz Małecki (Zamłynie Radom), Tomasz Oparcik, Patryk Lis (obaj Centrum Radom) i Patryk Wójcik (Zwolenianka). Mimo tych ubytków, młody zepół zimą pokazał, że grając z wyżej notowanymi przeciwnikami potrafi osiągnąć dobre wyniki.
Mecz wyjazdowy odbędzie się w tym samym terminie co trzecioligowców, więc trener Bolesław Strzemiński nie może liczyć na wzmocnienia z pierwszej drużyny. Dla szkoleniowca będzie to szczególny i sentymentalny powrót, bo przez kilka sezonów prowadził on Polonię, jeszcze na poziomie czwartej ligi.

PODOBNE WPISY