Rocznik 04 pokonał 04. Dominacja absolutna

Rozegrano kolejną edycję Halowej Ligi Dziecięcej organizowanej przez Radomski OZPN. Po raz pierwszy do gry wyszlio chłopcy z rocznika 2004. Tutaj Broń wystawiła dwie drużyny, trenera Ireneusza Gorczycy oraz drużyna Zdzisława Miłkowskiego. O pierwsze miejsce walczyły właśnie dwa zespoły Broni. Poniżej relacja rodziców ze strony rocznika 2004: 

W ostatnią sobotę tj. 12/01/2013r. nasza drużyna uczestniczyła w Halowych rozgrywkach piłki nożnej rocznika 2004. Gospodarzem spotkania był MSPN Radomiak Radom a spotkanie rozegrane zostało w PSP nr 1 przy ul. Odrodzenia w Radomiu.

W naszej drużynie zagrali:  Kuba Kuliński (bramkarz), Kacper Ambrozik, Igor Fituch, Bartek Wójcik, Bartek Wożniak, Bartek Piotrowski, Kuba Malinowski, Kuba Jarząbek, Wojtek Mąkosa, Wiktor, Maciek Błach

Pierwszy mecz z Juniorem Radom młodzi Broniarze rozpoczęli bez obaw, pełni animuszu i chęci walki, która jak się później okazało cechowała każdy ich mecz. Zwycięstwo było co prawda tylko jednobramkowe 3:2 (bramiki strzelili: Kacper Ambrozik, Igor Fituch, Wojtek Mąkosa), ale zmobilizował nasze dzieci do większego zaangażowania. W następnym meczu który rozegraliśmy z Radomiakiem Radom zaangażowanie było bardzo dużo co przełożyło się na zwycięski wynik 4:0 (bramki strzelili: Wiktor, Igor Fituch, Bartek Wójcik, Maciek Błach). Najtrudniejszy dla nas był trzeci mecz – rozegraliśmy go z „naszymi” tj. Bronią I (trenera Z. Miłkowskiego). Ciężko gra się przeciwko „swoim” aczkolwiek jeżeli chęć zwycięstwa jest silniejsza to i wola walki ogromna. Zwyciężyliśmy z naszymi kolegami 2:0 (bramki strzelili: Igor Fituch i Wojtek Mąkosa). Ale największym sukcesem po tym meczu były dla naszych Broniarzy słowa Trenera „….. po tym meczu nie mam nic do powiedzenia….”. Kolejny mecz rozegraliśmy z Młodzikiem Radom, który również wygraliśmy 2:0 (bramki strzelili: Igor Fituch, Maciek Błach). W ostatnim piątym meczu zmierzyliśmy się z Orlikiem Radom, w którym mimo zmęczenia nasi piłkarze pokazali ze tanio skóry nie sprzedadzą i wygrali 2:0 (bramki strzelili: Kuba Malinowski, Wojtek Mąkosa).

Nasi mali Broniarze ukończyli turniej z kompletem punktów zwyciężając we wszystkich pięciu rozegranych meczach.

Udział naszych piłkarzy w tym turnieju pokazał iż w naszych chłopcach jest potencjał i można go wyzwolić poprzez świetną zabawę i wzajemną rywalizację w duchu fair play.

Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i walkę, a Radomiakowi Radom za organizację.

Rocznik 2003 również wygrał sobotnią edycję. Wyniki podamy później

PODOBNE WPISY