Rocznik 1999: Bardzo ważna wygrana

Ekstraliga rocznik 1999
UKS BRÓDNO - BROŃ RADOM 0:1 (0:1)
Bramka: Winsztal
Broń: Bochniewski - Piskorz, Nobis, Góźdź, Wieczorek, Jedynak (Muc), Sokół, Sobolewski, Popiel (Kołtunowicz), Gilewski, Winsztal. 

Wygrywamy poraz 10 w tym sezonie i z 30 punktami na koncie przodujemy w tabeli wraz z Polonią Warszawa. Ponadto dzisiejszym meczem zagwarantowaliśmy sobie 100% utrzymanie na następny sezon.

Przypomnijmy że w Ekstralidze U-17 2015/2016 w rundzie wiosennej utrzymują się tylko dwie drużyny. W dzisiejszym meczu zdominowaliśmy rywali i przez całe spotkanie stwarzaliśmy sobie bardzo dogodne okazje do zdobycia kolejnych bramek.

Niestety poraz kolejny mocno szwankowała skuteczność. Gdyby ten mecz zakończył się wynikiem 5-0, nikogo ze zgromadzonych osób przy ul. Blokowej w Warszawie by to nie zdziwiło. Ważne jest jednak, że trzy punkty jadą do Radomia.

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. Za tydzień na wyjeździe zagramy w Mińsku Mazowieckim z miejscowym Mosirem, a za dwa tygodnie z Polonią Warszawa w Radomiu. Najprawdopodobniej ten mecz zdecyduje o mistrzostwie Ekstraligi. Zapowiada się ekscytująca końcówka ! Już dzis serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

PODOBNE WPISY