Rocznik 1999: Lider pokazał charakter

EKSTRALIGA ROCZNIKA 1999
BROŃ RADOM - UKS BRÓDNO 2:1 (0:1)
Bramki: Sokół 63, Gilewski 74.
Broń: Bochniewski - Góźdź (41 D. Popiel), Kutyła, Piskorz, Wieczorek, Sokół, Nobis, Sobolewski, Jedynak, Gilewski, Winsztal. 
Piąty mecz i piate zwycięstwo naszych juniorów. Umocnili się oni oni na pozycji lidera, ale w sobotę musieli sie mocno napracować.
Do przerwy mimo przewagi, grali nieskutecznie i w 36 minucie to rywale zdobyli gola. Po dośrodkowaniu, nieobstawiony zawodnik UKS, zamknął akcje i trafił do siatki. 
Broń zaczęła gonić wynik i z biegiem czasu ta gonitwa była coraz bardziej nerwowa. Wydawało się, że już nie uda się odwrócić losów meczu. Trzeba też pochwalić zespół z Warszawy, który grał ambitnie i dość dobrze w obronie. Broń miała problem z konstruowaniem akcji.
W 63 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Dominik Sokół strzałem głową dał remis naszej drużynie. Ten gol dodał animuszu i zespół przycisnął jeszcze mocniej. W 74 minucie po wyrzucie z autu piłka znalazła się na drugim słupsku, gdzie Kamil Gilewski dosłownie brzuchem wepchnął ją do siatki. Za charakter i ambicję drużynie należą się wielkie słowa uznanie. Sama gra nie była tak dobra jak w meczu z Wisłą Płock....ale zwycięzców się nie sądzi.

FOTOGALERIA TUTAJ

PODOBNE WPISY