Rocznik 1999 nie odpoczywa i sparuje

Pierwsze mecze towarzyskie ma za sobą rocznik 1999 Broni Radom. Przypomnijmy, że od kilku tygodni z zespołem pracuje dobrze znany na Narutowicza, - Artur Kupiec. W sobotę o godz. 11 będzie mozna zobaczyć w akcji chłopców w pojedynku z Granatem Skarżysko Kamienna.

Rocznik 1999 przez kilka lat prowadził trener Sebastian Starobrat i wykonał z zespołem kawał bardzo dobrej roboty. Teraz szkoleniowiec ten wychowuje chłopców z rocznika 2005, zaś „99 przejął wspomniany Artur Kupiec. W ostatnich dniach jego podpieczni pokonali 10:5 młodszych chłopców z Broni 2000 i przegrali z kolei 0:6 ze starszymi kolegami z Młodzika 1998. Wygrali też z Orlikiem Radom 5:1.

– Jest spore grono fajnych chłopaków, którzy dużo już potrafią. Jestem zadowolony, bo jest materiał na dobrych piłkarzy – mówi trener Artur Kupiec.

W najbliższych tygodniach zespół zagra: z Granatem Skarżysko, Młodzikiem 98 Radom, Juventą Starachowice, TOP 54 Biała Podlaska, Centrum Radom (seniorzy klasa A). 7 marca zespół zagra miniturniej z udziałem trzech drużyn, Broni, Korony Kielce i Dolcanu Ząbki.