Rocznik 2000: Porażka z Escolą

Rocznik 2000  Extraliga
BROŃ RADOM - ESCOLA VARSOVIA 1:2
Bramka: Wiktor Żurek.
Broń 2000: Kędzierski - Węgrzyn, Węglicki, Kencel, Kępka, Królikowski, Lichwierowicz, Gregorczyk, Białczak,. Jakubczyk, Żurek oraz Stańczyk, Hebda, Kumoch, Wojtysiak, Klimer, Krajewski.
Niestety nie udało się zdobyc punktów w meczu z Escolą.Zabrakło niewiele, bo drugą bramkę podopieczni trenera Marcina Krzoska stracili na około 5 minut przed końcem meczu.

To był dobry mecz w wykonaniu chłopaków a o porażce zadecydowały kolejny raz indywidualne „wielbłądy”. Pierwsza połowa po za pierwszymi 10minutami pod dyktando Escoli, straciliśmy bramkę, a w zasadzie sami ją sobie strzeliliśmy natomiast w drugiej mecz głównie toczył się na połowie Warszawian, co udokumentowaliśmy strzeleniem gola a uczynił to Wiktor Żurek po asyście Kamila Kumocha. Mielismy jeszcze jedną świetną sytuację ale zabrakło precyzji Filipowi Krajewskiemu.Goscie pokarali Nas tuż przed koncem meczu po tragicznej stracie w srodku pola,niedaleko przed naszą bramką. Mecz wyrównany,Escola troszkę większa kultura gry ale według mojej opinii remis byłby sprawiedliwszy, no ale po takich błedach nie możemy  z nikim liczyć na zdobycie chocby punktu.
Źródło: Broń2001.

PODOBNE WPISY