Rocznik 2000: Wysoka wygrana ze starszymi

Rocznik 2000-mecz towarzyski
BROŃ 2000 RADOM - CENTRUM 1999 RADOM 6:2 (4:2)
Bramki: Żurek 2, Kępka, Hebda, Drąg, Rozkres.
Broń: 2000: Kędzierski - Królikowski, Kępka, Kencel, Wojtysiak, Lichwierowicz, Węglicki, K. Kumoch, Zurek, Białczak, Hebda oraz Drąg, Rozkres, Gregorczyk, Gregorek, Jakubczyk, Klimer.

Bardzo dobre spotkanie rozegrali podopieczni trenera Marcina Krzoska. Wysoko pokonali starszych od siebie zawodników Centrum, którzy graja w I lidze mazowieckiej juniorów. Trenerem Centrum jest Andrzej Drachal. Szersza relacja w rozwinięciu.

Pierwsze 20 minut to kapitalna gra naszego zespołu uwieńczona strzeleniem trzech goli. A bramka Łukasza Hebdy na 3-0 „stadiony świata”. Po tym okresie zespół gospodarzy zmniejsza wynik na 1-3 po gapiostwie naszej drużyny przy rzucie rożnym i w naszej grze wkrada się chaos,jesteśmy niedokładni, nie może zawiązać żadnej akcji. Przez te 10 minut to Centrum jest lepsze,gra agresywniej.Po tym okresie odnajdujemy swój rytm gry i podwyższamy wynik za sprawą Wiktora Żurka na 4-1 po solowej jego akcji. Tuż przed przerwą tracimy gola z rzutu karnego i do przerwy wynik brzmi 4-2 na naszą korzyść.

Zaraz po przerwie mamy dwie doskonałe sytuacje ale marnują je Gregor i Karol.Po kilku minutach juz jesteśmy skuteczni, w pięć minut rozstrzygamy wynik. Na 5-2 strzela Drągu a za moment po fenomenalnej akcji całego zespołu Karol ustala wynik na 6-2. W tym momencie praktycznie mecz się kończy, bo „Centralni” nie wykazywali większej ochoty do gry, My niepodzielnie panujemy na boisku i w tym momencie zamiast pograć spokojnie, ułożyć grę to niepotrzebnie szarpiemy się,kombinujemy, jesteśmy niedokładni. Nie mniej jednak to był dobry mecz w wykonaniu chłopaków. Już coraz więcej jest okresów naszej dobrej,przemyślanej gry no i zadziwia na plus skuteczność. Miejmy nadzieję ,że chłopaki utrzymają ją do rozgrywek ligowych.
Źródło: Broń 2000