I mazowiecka liga rocznika 2001
AS RADOMIAK RADOM - BROŃ RADOM 1:2 (1:1)
Bramki: Winiarski, Dujka.
Broń 2001:  Filip Wietrzyński, Dujka Damian, Kępka Maciej, Baryła Mikołaj, Oracki Maciej(36" Dujka Michał), Skarbek Jakub(55" Bojek Krzysztof), Bitner Milolaj, Dawid Noga( 60" Gryz Filip), Ziółko Ernest, Winiarski Damian, Paweł Fituch( 55" Michał Derleta).

Młodzi podopieczni trenera Konrada Tarki dostarczają mnóstwo radości w tym sezonie. Nie licząc jednego remisu, wygrali wszystkie mecze. W sobotę zagrali w deszcz, w bardzo trudnych warunkach i z wymagającym przeciwnikiem.
-
Przegrywaliśmy 0:1 po przypadkowej samobójczej bramce w 8 minucie ale chłopcy dobrze zareagowali i dążyliśmy do wyrownania czego efektem był zdobyty gol w 13 min. Do przerwy zarówno my jak i Radomiak mieliśmy okazje ale nic nie wpadło. Po przerwie było dużo walki i dużo przypadkowości. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym Michał Dujka strzelił bramkę na 2:1 w 50 min i tak już zostało do konca. Nie był to piękny mecz bo warunki nie pozwalały ale więcej determinacji wykazali moi chłopcy i z 0:1 wyciągnęli na 2:1 za co nalezą im sie słowa pochwały. Pamietajmy natomiast ze jeszcze trudne mecze przed nami a wyniki pokazuja, ze każdy moze wygrać z każdym - relacjonuje nam trener Tarka.