Rocznik 2001 - mecz towarzyski
BROŃ RADOM - MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 5:4.
Bramki: Winiarski 3, samobójcza, Zaranek.
Broń 2001: Świetlak - Bitner, Kępka, Baryła, Gryz, Skarbek, M. Dujka, Noga, Ziółko, Winiarski, D. Dujka oraz Kosno, Waniek, Jaśkiewicz, Zaranek, Bojek, Derleta.

Piłkarze trenera Konrada Tarki zagrali z wymagającym przeciwnikiem, ale wyszli z tej towarzyskiej konfrontacji zwycięsko. Szersza relacja w rozwinięciu.

Przeciwnikiem naszym była drużyna Tomasovi Tomaszów Mazowiecki grająca w najwyższej lidze w swoim regionie. Wynik 5:4 dla nas, ale jak zwykle w takich meczach nie jest on sprawą najważniejszą. Najważniejsza jest gra, a ta w pierwszej połowie mogła już nas napawać lekkim optymizmem. Było kilka składnych akcji, po których zdobyliśmy kilka bramek. Po przerwie były spore roszady w składzie , był czas na sprawdzenie zawodników którzy zazwyczaj mają mniej szans na pokazanie się. Gra nie była już tak płynna , ale każdy miał szansę pokazania się, i potwierdzenia że trener może liczyć na wszystkich. A pogoda dzisiaj nie rozpieszczała , ale mimo to każdy dał z siebie dzisiaj naprawdę dużo . BRAWO widać żę praca na treningach nie idzie w las. Warto podkreślić że cały mecz rozegrał dzisiaj nasz drugi bramkarz Marcel, i spisał się naprawdę dobrze. Za tydzień jedziemy do Józefova aby się sprawdzić z drużyną która awansowało do ekstraligi mazowieckiej. Zobaczymy jak to będzie wyglądać , mam nadzieję że już wszyscy będą zdrowi i w pełni sił do gry.