Rocznik 2001: Remis w Józefowie

I liga mazowiecka Rocznik 2001
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW - BROŃ RADOM 1:1 (0:0)
Bramka: Oracki 70

Broń 2001: Wietrzyński - Dujka D, Oracki, Kępka, Baryła, Noga,, Bitner, Skarbek (55" Bojek), Winiarski, Ziółko (65" Gryz), Derleta ( 35" Fituch). 
PIłkarze Broni odnieśli cenny remi na trudnym terenie w Józefowie. Po trzech kolejkach drużyna trenera Konrada Tarki ma 7 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli tuż za Józefovią,
Fot. jozefovia.com
Relacja ze strony 2001 w rozwinięciu.

Trzeba z pokorą przyjąć jeden punkt zdobyty na trudnym terenie w Józefovi. Na pewno nie byliśmy w tym meczu drużyną lepszą , tym bardziej trzeba pochwalić chłopaków za zdobycie tego punktu. Bohaterów tego meczu  było w naszej drużynie dwóch. Pierwszy to Wietrzyk , nasz bramkarz, który bronił w tym meczu jak w transie , wyciągając co najmniej 3-4 setki, dzięki czemu cały czas mogliśmy być w „grze” . brawo Filip!!!yes, a drugi to Maciek Oracki, dzięki jego strzałowi życia( myślę że i w ekstraklasie , taki strzał byłby ozdobą niejednego meczu) w ostatniej minucie meczu  zdołaliśmy wywieźć jeden ale jak ważny punkt z Józefowa.

Więcej o samym przebiegu meczu nie będę pisał ,aby jeszcze bardziej podkreślić jak dobry wynik udało nam się osiągnąć. Mecz bardzo trafnie został opisany na stronie przeciwnika , zachęcam do poczytania : http://www.jozefovia.com.pl/joza-vs-bron-radom-11/

Brawo chłopaki za charakter , nie szło nam w tym meczu w upale , ale właśnie tym że byliśmy drużyną , zostawiliśmy serce na boisku udało nam się doprowadzić do remisu. Brawa dla was wszystkich !!!

Podziękowania za grę dla ekipy z Józefowa, za atmosferę na boisku i trybunach , na takie mecze aż się chce jeździć!!!!. Naprawdę nie każdy potrafi się tak zachowywać na trybunach i na boisku , w takiej sytuacji… Brawo !!!

Dziękujemy naszym rodzicom którzy tak licznie przybyli na mecz , przyjeżdżając ponad sto kilometrów aby nam dopingować. Smiało twierdzę że nie ma takiej atmosfery w żadnym innym roczniku, smiley Tak trzymać!!!

Już w środę gramy kolejny mecz i mam nadzieję że podtrzymamy dobrą passę.

W poniedziałek wolne od treningu , we wtorek trenujemy o 14:30 a w środę o 15 :00 mecz z Piasecznem.