I liga mazowiecka rocznika 2001
LEGIONOVIA LEGIONOWO - BROŃ RADOM 2:5 (1:3)
Bramki: Lesiak x2, Noga, Kępka, Dujka Michał.
Broń: Marchewka, Bitner, Kępka, Dujka M., Oracki, Ziółko, Derleta, Dujka D., Gryz, Skarbek, Lesiak. oraz Bojek, Zaranek, Szmajda, Kosno, Noga, Waniek, Fituch.
Bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze Broni z rocznika 2001. Przywieźli komplet punktów z trudnego terenu.
-
Dobrze nam sie ułożył mecz bo juz w 15 minucie wygrywaliśmy 2:0. Mimo, ze w pierwszej połowie Legionovia miała przewagę nasze kontry okazały sie zabójcze. Legionovia kończyła mecz w 9. Przy stanie 2:0 jeden z zawodników gospodarzy dostał czerwona kartkę za uderzenie naszego obrońcy. A w drugiej połowie za dwie żółte zszedł kolejny. Wynik mógłby być nawet wyższy bo w ostatnich 10 minutach mieliśmy jeszcze 3 sytuacje bramkowe. Jestem zadowolony chłopaków bo mimo prowokacji ze strony zawodników Legionovii, nie dali sie ponieść emocjom i na boisku pokazali kto jest lepszy. Po raz kolejny zagrali ambitnie i z charakterem - relacjonuje nasz trener, Konrad Tarka.