Rocznik 2001 z lekcją od lidera

I MAZOWIECKA LIGA
SEMP URSYNÓW - BROŃ RADOM 5:0 (2:0)
Broń: Wietrzyński, Dujka D , Dujka M (12" Bojek), Derleta, Gryz, Rusak, Zaranek, Skarbek (55" Waniek), Winiarski, Ziółko, Bitner.
Nie udał się wypad do Warszawy w upalne popołudnie. Dostaliśmy ciężkie lanie od lidera naszej grupy , drużyny która w nowym sezonie zasili szeregi ekstraligi mazowieckiej. Jak relacjonuje trener Konrad Tarka - Przegraliśmy nie stwarzając praktycznie ani przez moment  żadnego zagrożenia bramki Sempa, no może poza jednym wyjątkiem kiedy to po ładnej akcji w 60 minucie Mikołaj Bitner  trafił mijając dwóch rywali i wychodząc na czystą pozycję w słupek. 
Czytaj dalej....

Upał źle wpłynął na poczynania naszej drużyny , ale przecież warunki dla obu ekip były takie same, z tym że gospodarze mieli ochotę grać w tych warunkach w piłkę a dla naszych chłopaków większym zainteresowaniem były przelatujące nad boiskiem podchodzące do lądowania na Okęciu samoloty niż to co dzieje się na boisku. Szkoda że nie wszystkim chce się grać przez co tracą inni. W zeszłym roku graliśmy z Sempem mecze na równym poziomie a w tym dzieli nas piłkarska przepaść. Nie da się też wygrywać meczy jadąc w 13 -tu w taki upał , nie mając możliwości zmian ( ale cóż , nie mieliśmy wyboru, wiadomo długi weekend, niektórzy mają inne plany niż mecz ligowy, do tego dochodzą kontuzje i wyszło jak wyszło.). Drużynie  Sempa gratulujemy awansu do ekstraligi i życzymy powodzenia.  A  przed nami ostatni mecz za tydzień z Juniorem i jak zwykle, będzie to ważny mecz , nie wiadomo jeszcze jak się ułożą inne mecze w tej kolejce, może to być nasz najważniejszy mecz w tym sezonie. Miejmy nadzieję że skład będzie już zdecydowanie pełniejszy.

PODOBNE WPISY