Rocznik 2002: Dwie wygrane rezerw

Piłkarze rocznika 2002 Broni Radom na codzień grają w Ekstralidze. Trener Marek Siwak ma do dyspozycji szeroką kadrę i do rozgrywek na szczeblu radomskim zgłoszono też rezerwowy zespół Broń II 2002. w ostatni weekend drużyna wygrała z AS Radomiak 2:1, natomiast w środę w zaległym meczu pokonała 6:1 Lidera Lipsko. Szersza relacja z tego meczu w rozwinięciu.

Nasz zespół od początku spotkania przeważał na boisku i dość szybko zdobył pierwszego gola, którego autorem był Damian Patynowski. Broniarze po trzech bramkach Adama Kotlimowskiego do przerwy prowadzili już 4:0.Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił ale pomimo zdecydowanej przewagi trójkolorowych przeciwnik wykorzystując nasz błąd zdobywa bramkę kontaktową.Broń odpowiada jednak dwoma trafieniami Krzysztofa Majewskiego oraz ponownie Adama Kotlimowskiego i ostatecznie wygrywamy to spotkanie 6:1.

W barwach Broni zagrali;Piotr Domagała,Filip Brzeziński – Wiktor Jeżak,Kamil Kwiecień,Karol Nowacki,Mikołaj Kochowski,Michał Kiełbasa,Damian Patynowski,Adrian Stępniewski,Szymon Mroczkowski,Krzysztof Górka,Kotlimowski Adam,Tomasz Oparcik,Patryk Lis oraz Mikołaj Terkner.

Nasz II zespół przed ostatnią ligową kolejką zajmuje czwartą pozycję i w następny weekend kończyny rozgrywki ligi okręgowej meczem wyjazdowym ze Skaryszewianką.

PODOBNE WPISY