Rocznik 2002: Goście wyrównali w ostatniej sekundz

Ekstraliga rocznika 2002 - 1 kolejka
BROŃ RADOM - POLONIA WARSZAWA 1:1 (1:0)
Bramka: Grudziński.
Broń 2002: Kozicki Kacper, Machajek Damian, Nowacki Karol, Oparcik Tomasz, Marzec Kacper, Zych Jakub, Arkadiusz Pyrka, Nikodem Zięba, Witkowski Dominik, Lis Patryk, Grudziński Kamil oraz Brzeziński Filip, Patynowski Damian, Malec Stanisław, Kwiecień Kamil, Kotlimowski Adam, Krzyżanowski Jakub, Kiełbasa Michał.

Piłkarze Broni z rocznika 2002 pechowo w ostatniej minucie stracili punkty. Szerszą relację można przeczytać w rozwinięciu.

Broń i Polonia to czołowe zespoły rocznika 2002 na Mazowszu.Sobotni pojedynek jak można było oczekiwać stał na wysokim poziomie.Nie brakowało szybkich akcji, indywidualnych popisów, strzałów i bramkarskich parad.Pierwsza połowa to niewielka przewaga gości ale po kilka sytuacji do zdobycia gola mieli i jedni i drudzy jednak na przerwę zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie.

W drugiej części meczu to Broń zdobyła niewielką przewagę i ten dobry okres gry zaowocował zdobyciem gola.Kilka minut po zameldowaniu się na placu gry Michał Kiełbasa w okolicy pola karnego wywalczył piłkę dograł do Kamila Grudzińskiego a ten z niewielkiej odległości pokonał bramkarza Polonii.

Do końca meczu pozostało niewiele ponad 10 min i goście postanowili za wszelką cenę zdobyć wyrównującego gola.Na nasze nieszczęście udało im się to w ostatniej minucie meczu.Poloniści wykonywali rzut wolny tuż za linią pola karnego i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę doprowadzili do remisu.Kilkanaście sekund po tym sędzia po raz ostatni zagwizdał w tym pojedynku a mecz zakończył się podziałem punktów.