Rocznik 2002 grał na Targówku

Zespół Broni Radom rocznik 2002 wziął udział w turnieju Mini Targówek Cup. Trener Marek Siwak do gry wystawił dwie drużyny. Pierwsza drużyna wróciła z pucharem za zwycięstwo, natomiast drużyna Broni Radom II zajęła ostatecznie 4 miejsce nieznacznie ulegając w meczu o 3 miejsce z Huraganem Wołomin 3-2.

Bilans turniejowy tej drużyny to 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Natomiast zespół Broni Radom I w drodze na sam szczyt podium pokonał wszystkich rywali notując 7 zwycięstw i tracąc tylko 1 bramkę. Prawdziwą ozdobą turnieju, jak twierdzili zgromadzeni w hali GKP Targówek kibice, był bratobójczy pojedynek półfinałowy rozegrany pomiędzy obiema naszymi drużynami. Był to prawdziwy pokaz gry w piłkę nożną z wieloma emocjonującymi akcjami i sytuacjami podbramkowymi. Ostatecznie drużyna pod wodzą kapitana Damiana Machajka zdobyła puchar burmistrza dzielnicy Targówek.
W trakcie dekoracji, oprócz nagród za 1-sze miejsce, nasz zespół spotkała jeszcze jedna miła niespodzianka – Królem Strzelców turnieju został snajper Broni Radom – Patryk Lis, który w 7-miu meczach zdobył 8 goli, przy czym w jednym meczu trafił aż 4 razy!
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę i zaangażowanie i życzymy kolejnych takich sukcesów.