Rocznik 2002: Sparingowa niespodzianka

Rocznik 2002 - mecz towarzyski
BROŃ RADOM - GKS JEDLIŃSK 3:4
Bramki: Machajek, Pyrka, Kotlimowski.

W towarzyskim meczu, mimo sporej przewagi rocznik 2002 przegrał ze swoimi rówieśnikami z Jedlińska. I trzeba przyznać, że taki zimny prysznic należał się drużynie rocznika 2002, która chyba zlekceważyła rywala. Szersza relacja w rozwinięciu.

Mecz podzielony był na trzy części a trener Marek Siwak dał szansę pograć wszystkim zawodnikom wyznaczonym tego dnia do meczu.Pojedynek ten stał na wysokim poziomie,nie brakowało szybkich akcji,pojedynków sam na sam oraz ładnych strzałów.
Mimo że Broniarze mieli przewagę w grze i w posiadaniu piłki nie potrafili jednak wykorzystać tych atutów i rozstrzygnąć spotkania na własną korzyść.Przeciwnik przyjmował nasze ataki na własnej połowie broniąc się cały czas praktycznie całym zespołem.Mimo że nasz zespół często oddawał strzały na bramkę rywala to albo były one niecelne albo grzęzły w nogach licznie zgromadzonych na polu karnym zawodników rywala.Goście wykorzystywali kontrataki i po kilku nielicznych zdobyli cztery gole.Broń za sprawą Damiana Machajka,Arkadiusza Pyrki oraz Adama Kotlimowskiego zdobyła trzy gole i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:4.

Czasu do rozpoczęcia ligi już niewiele ( 12 marzec) a nasi zawodnicy muszą jeszcze poprawić kilka elementów gry min. nieskuteczność w ataku oraz wyeliminować błędy w obronie.Mamy nadzieję że w lidze chłopakom będzie sprzyjało szczęście i mecze w ich wykonaniu będą tylko wygrane.