Rocznik 2002: Zwycięski remis i awans! (FOTO)

I Liga Radomska rocznika 2002
BROŃ RADOM - JUNIOR RADOM 0:0

Broń 2002 (cała kadra): Kozicki, Brzeziński, Domagała - Jeżak, Nowacki, Machajek, Kiełbasa, Patynowski, Zięba, Nowak, Stępniewski, Terkner, Górka, Kwiecień, Krzyżanowski, Banaczek, Pyrka, Lis, Oparcik, Kochowski, Kotlimowski.

Broń Radom ma kolejną drużynę w mazowieckiej lidze. Rocznik 2002 w sobotę przed południem awansował na najwyższy możliwy dla tej kategorii szczebel rozgrywkowy. W meczu lidera z wiceliderem gole nie padły. Bezbramkowy remis pozwolił Broni utrzymać jednopunktową przewagę i wywalkczyć upragniony awans.

Spotkanie na szczycie było bardzo wyrównane i pełne emocji. Zarówno Broń jak i rywale, sporo strzelali na bramkę i każdy wynik był możliwy. Obie drużyny zostawiły sporo zdrowia na boisku. Rywalom z Juniora gratulujemy walki i ambicji do ostatniej minuty.

Gratulacje należą się trenerowi rocznika 2002, Markowi Siwakowi, który na razie jest nieobecny (przebywa zagranicą), ale to właśnie on może czuć się ojcem sukcesu. Oczywiście nie można umniejszać roli trenera Dariusza Różańskiego, który w końcówce sezonu bardzo pomógł młodym chłopakom w sukcesie. Życzymy powodzenia na mazowieckich boiskach!

FOTOGALERIA TUTAJ

PODOBNE WPISY