Ekstraliga 2003. Broń Radom - Ursus Warszawa 1:5 (1:2)
Bramki: Wójcicki
Broń 2003/04: Sochaj - Stępień, Urbaniak, Sieczka, Więcaszek, Machnio, Wójcicki, Fituch, Kaczmarczyk, Machnio, Stanik oraz Kot, Maleta, Główka, Olczykowski, Adamus, Kopyt.
Nasz zespół zagrał ze spadkowiczem z CLJ, a co ważne poza jednym graczem Broni z rocznika 2003, wszyscy chłopcy to zawodnicy urodzeni w 2004. Stąd różnica na boisku.
- Nie martwi mnie wynik. Chłopcy muszą się uczyć od takich przeciwników, muszą zacząć myśleć już o seniorskim graniu na poważnie. Ursus pokazał nam jak to wygląda i z takich lekcji dobrze wyciągać wnioski - mówi Mikołaj Skórnicki.
Warto dodać, że w przerwie meczu prezes klubu, Robert Wicik wręczył pucha, medale i nagrody dla drużyny, która wywalczyła awans do Extraligi! ZDJĘCIA TUTAJ