Rocznik 2004 gościł w Boryszewie

Chłopcy z Broni Radom z rocznika 2004 wrócili z mocno obsadzonego i kapitalnie z organizowanego turnieju piłkarskiego UNIA BORYSZEW CUP 2015. "Broniarze" w gronie 16 drużyn zajęli odległe 11. miejsce. Drużyna treneróq Krzysztofa Banaszkiewicza i Roberta Rogali w ciągu dwóch dni rozegrała 14 meczów ( po siedem na orliku i w hali ).

Poniżej relacja rodziców i trenerów rocznika 2004: 

Wyniki jak i gra chłopców pozostawia wiele do życzenia. Drużyna wygrała tylko 4 mecze, 1 zakończył się remisem a aż 9 porażkami. Porażki mimo tego że były minimalne ( aż 8 porażek jedną bramką ) to poniesione w słabym stylu. Chłopcy podejmowali walkę z przeciwnikami ale mało było w ich poczynaniach gry w piłkę.

Szkoda zwłaszcza porażek ze zdobywcą trzeciego miejsca w ubiegłym roku Śląskiem Wrocław. Oba mecze zarówno na hali jak i na orliku Broń przegrała 2-1 po fatalnych błędach defensywnych. Przy korzystnych wynikach z tym przeciwnikiem Broń miała szanse na grę w finale A imprezy.
Mimo 9 porażek radomianie zdecydowanie lepiej prezentowali się w grze obronnej więc nie może dziwić że indywidualne nagrody w Naszej drużynie zdobyli obrońcy: kapitan Kacper Ambrozik ( zdecydowanie najlepszy zawodnik naszej drużyny w całym turnieju ) oraz Kuba Wiechecki. Możemy oprócz Kacpra i Kuby wyróżnić dwóch naszych bramkarzy : Igora Chebdowskiego i Dawida Snopka.

Broń w turnieju zagrała w składzie : Igor Chebdowski, Dawid Snopek, Kacper Ambrozik, Kuba Wiechecki, Karol Stępień, Nikodem Grzyb, Maciek Urbaniak, Wiktor Chłopecki, Bartek Piotrowski, Igor Fituch, Wojtek Mąkosa, Tomek Gapczyński, Bartek Wożniak, Staś Kozera.
Fot. Unia Boryszew

PODOBNE WPISY