Rocznik 2004: Trzecie miejsce w Widok Cup!

Niesamowitym sukcesem Broni radom zakończył się halowy turniej Widok Cup w Skierniewicach. Nasz zespół zajął tej imprezie trzecie miejsce. Wielkie Brawa i gratulacje dla podopiecznych trenerów Krzysztof Banaszkiewicza i Roberta Rogali. Wyniki relacja i krótki film wideo w rozwinięciu!

W weekend wzięliśmy udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju Widok Cup 2016 w Skierniewicach. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn z całej Polski, które zostały podzielone na dwie sześciozespołowe grupy. My trafiliśmy do grupy B, gdzie zmierzyliśmy się z gospodarzem Widokiem ( czerwoni ), Polonią Warszawa, ŁKS Łódź, Wartą Poznań i Talentem Białystok. Jak się okazało w końcowym rozrachunku nasza grupa była zdecydowanie silniejsza od grupy A o czym świadczy że w półfinałach turnieju znalazły się cztery drużyny z grupy B.

Sobotnie zmagania zaczęliśmy od meczu z gospodarzem turnieju drużyną Widoku. Po słabej grze z naszej strony przegrywamy w pełni zasłużenie 0:2. Po zimnym prysznicu w pierwszej kolejce na drugi mecz z Wartą Poznań wyszliśmy bardzo zmotywowani i po dobrej oraz skutecznej grze wygrywamy 4-0. III kolejka to nasz mecz z późniejszym tryumfatorem imprezy Talentem Białystok. Po bardzo dramatycznym, pełnym emocji meczu przegrywamy minimalnie 3-4. Według obserwatorow turnieju to był jeden z najlepszych meczów dwudniowych zmagań. W IV kolejce spotykamy się na boisku z zeszłorocznym zwycięzcą turnieju ŁKS-em Łódź. Po meczu pełnym walki, ambitnej gry z obu stron wygrywamy 2-1 po fenomenalnej bramce Kacpra Ambrozika. W V kolejce spotykamy się z naszymi dobrymi znajomymi, drużyną Polonii Warszawa. Po słabym meczu z obu stron remisujemy 1-1 a ten remis daję nam trzecie miejsce w grupie, które zapewniło nam udział w niedzielnym meczu barażowym o awans do ćwierćfinału z APN Piotrków Trybunalski.

Naszą grupę wygrała drużyna Talentu przed Widokiem i te dwie drużyny bezpośrednio zapewniły sobie awans do ćwierćfinałów. Niedzielne zmagania zaczynamy od meczu barażowego o awans do ćwierćfinału z APN Piotrków Trybunalski. Po słabej, momentami bardzo słabej grze remisujemy to spotkanie 2-2 po dwóch golach Bartka Piotrowskiego. Od samego początku ten mecz nie przebiegał pod nasze dyktando. To zespół z Piotrkowa dominował na placu gry czego efektem były dwa gole. Po chwili na boisku pojawił się Bartek i nasza drużyna zaczęła przeważać. Najpierw Bartek ładnie uderzył z lewej nogi i strzelił kontaktową bramkę a po chwili bardzo precyzyjnie uderzył z rzutu wolngo i doprowadził do remisu. O wszystkim w tym meczu miały decydować karne. W naszej drużynie pewnie do bramki trafili Bartek Wójcik i Marcel Czyż, a zespół z Piotrkowa dwa razy się pomylił i byliśmy w kolejnej rundzie. W ćwierćfinale czekał na nas zespół Pogoni Zduńska Wola, po przeciętnej grze wygrywamy 1-0 i meldujemy się w strefie medalowej turnieju Widok Cup 2016. W półfinale mierzymy swoje siły ze zdecydowanie najlepszym zespołem tego turnieju, naszym grupowym rywalem Talentem Białystok. Po niezłym meczu z naszej strony, fenomenalnej grze Wojtka Mąkosy przegrywamy niestety bój o finał 3-1.

Po tym meczu fajna reakcja naszych chłopków, którzy kapitalnie zmobilizowali się na mecz o trzecie miejsce z Wartą Poznań. Po zdecydowanie najlepszym meczu w naszym wykonaniu w tym turnieju wygrywamy 3-0 i zasłużenie zdobywamy trzecie miejsce. W meczu finałowym po rzutach karnych w pełni zasłużenie zwyciestwo w całym turnieju należy się drużynie Talentu Białystok. Trenerzy drużyn i organizatorzy wybrali też najlepszych zawodników w turnieju i tak najważniejszą z tych nagród zdobywa nasz zawodnik – BARTEK PIOTROWSKI NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU WIDOK CUP 2016 !!! Wielkie brawa !!! Natomiast nasi trenerzy na najlepszego zawodnika w naszej drużynie wybrali WOJTKA MĄKOSE – Brawo !!! Wielkie brawa chłopaki dla Was za całe dwa dni rywalizacji, po raz kolejny pokazaliście charakter, wielką ambicję i to że potraficie grać fajnie w piłkę. BRAWO, jesteśmy z WAS dumni.

KRÓTKIE WIDEO TUTAJ

PODOBNE WPISY