Rocznik 2004: Trzy sparingi w jeden weekend

STAL STALOWA WOLA - BROŃ RADOM 1:1
STAL STALOWA WOLA - BROŃ RADOM 1:1
BROŃ RADOM - ORLĘTA KIELCE 3:3

Młodzi piłkarze Broni Radom z rocznika 2004 mieli bardzo bogaty i obfity weekend. Zagrali trzy mecze towarzyskie. Trenerzy Robert Rogala i Krzysztof Banaszkiewicz, mają sporą kadrę i mogli tak podzielić zawodników, aby każdy mógł w weekend sporo pograć. W sobotę dwie drużyny zagrały dwa mecze towarzyskie ze Stalą w Stalowej Woli. W obu przypadkach był remis 1:1.
Więcej w rozwinięciu

W pierwszym meczu, w którym zagraliśmy prawie w optymalnym,najmocniejszym składzie, tylko bez Igora Chebdowskiego i Kacpra Ambrozika po niezłej grze, gdzie do 45 minuty byliśmy zespołem lepszym od gospodarzy. Lepiej operowaliśmy piłką, długo się przy niej utrzymywaliśmy, graliśmy zespołowo. Naszą przewagę w pierwszej części meczu udokumentowaliśmy bramką Kuby Wiecheckiego po stałym fragmencie gry.
Drugie spotkanie również remisowe miało bardzo wyrównany przebieg. Słaby początek w naszym wykonaniu, tracimy gola po rykoszecie. Im dłużej trwał mecz tym bardziej nasza gra mogła się podobać. Chcieliśmy grać w piłkę, stwarzaliśmy sytuację i strzeliliśmy ładną bramkę po strzale Patryka Jarosa a przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o zwycięstwo ale gospodarzy od porażki uratował słupek.
W niedzielę drużyna zagrała u siebie z Orlętami Kielce. Padł wynik 3:3. Dwie bramki zdobył Wiktor Chłopecki, a jedną Bartłomiej Piotrowski. W niedzielę chłopcy rozegrają pierwszy ligowy mecz z Radomiakiem Radom.