II RADOMSKA LIGA ROCZNIKA 2003
BROŃ 2004 RADOM - GRYFIA MIRÓW 5:1 (3:1)
Bramki: Piotrowski 2, Chłopecki, Snopek, Wójcik.

Broń 2004: Snopek, Karbowiak, Ambrozik, Wiechecki, Stępień, Chłopecki, Piotrowski, Gapczyński, Kozera, Sowa, Fituch, Wójcik, Urbaniak.

Drugi zespół tego rocznika przegrał swój mecz z Prochem, natomiast pierwszy zespół, kitóry gra w starszej lidze, jest liderem i odniósł kolejne zwycięstwo.
FOTOGALERIA TUTAJ
Szersza relacja w rozwinieciu

Pierwsze 15 minut I połowy to chyba najlepszy kwadrans Broniarzy w rundzie wiosennej. Trzy strzelone bramki, wszystkie po pięknych akcjach, to najniższy wymiar kary dla gości z Mirowa. Broń dominowała, fajnie grała w piłkę i stwarzała sytuacje. Choć i w naszym zespole zdarzyła się chwila dekoncentracji, która spowodowała stratę bramki.
Druga połowa bardzo podobna do pierwszej, dominacja Broniarzy, dużo dobrych sytuacji i kolejne dwie strzelone bramki. Dziś Broniarze pokazali kawałek dobrego futbolu i zdecydowanie pokonali groźny zespół z Mirowa 5:1.