Rocznik 2005: Blisko z KS Jastrząb

Mecz towarzyski
Broń 2005 Radom - KS Jastrząb 2:3 (2:0)
Bramki: Kuba Kowalski 2
Broń 2005: Sochaj (45Ginał) - Drużdżel Strzałkowski Małaczek Szczęsny Bryks Kowalski Zaw.test. Romelczyk Głogowski Gocel Orłowski Bielawski Ambrozik Giziński.
Młodzi piłkarze Broni szczególnie do przerwy grali bardzo dobrze i prowadzili z A - klasowym przeciwnikiem. Potem to goście byli skuteczniejsi.
"Na minus tego sparingu zaliczamy wynik spotkania i kilka momentów drugiej połowy,kiedy to niefrasobliwie straciliśmy 2 x  piłkę w strefie niskiej,podczas budowania ataku...Trzeci gol należy zaliczyć na konto naszego bramkarza,który sprawiał wrażenie,jakby jeszcze był na kwarantannie. Plusy to na pewno pierwsze 45 min.kiedy rozgrywaliśmy bardzo dobre spotkanie.Zdobyliśmy 2 gole autorstwa Kuby.Pierwszy po pewnie wykonanym rz.karnym,gdzie wcześniej sam był faulowany , drugi , kiedy wykończył szczupakiem dośrodkowanie naszego skrzydłowego Brynia. Gra w każdej formacji wyglądała okazale,było tempo, płynność, zaangażowanie i sporo naprawdę męskiej gry.Do tego dążymy,aby nasza gra była jak najszybciej i przynajmniej,bardzo  bliska grze seniorskiej. Za tydzień kolejny mocny przeciwnik. Dziś z różnych przyczyn nie mogło zagrać siedmiu naszych Towarzyszy Broni. Wyciągamy wnioski,solidnie i systematycznie trenujemy,nie zapominając o odpowiednim odżywianiu,dbaniu o zdrowie i samoedukacji piłkarskiej" - napisał nam trener Dariusz Różański.

PODOBNE WPISY