Rocznik 2005: Budowanie od zera

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ W WYKONANIU ROCZNIKA 2005
I Radomska Liga - 2. miejsce.

Dziś ostatnie już jesienne podsumowanie naszych drużyn. Przypomnijmy, że podsumowaliśmy jesień od seniorów, aż po rocznik 2005. Młodsi piłkarze nie grają jeszcze w rozgrywkach ligowych, a jedynie w turniejach organizowanych przez ROZPN.
Rocznik 2005 prowadzi od kilku miesięcy trener Krzysztof Banaszkiewicz. To, że zespół zajął drugie miejsce, to wielki sukces.

Nie jest żadną przesadą stwierdzenie, że drużyna została kompletnie rozbita przez poprzedniego trenera, który sporą część najlepszych graczy namówił do gry w Ajaxie Radom. Została garstka chłopców, do których dokoptowano kilku nowych. W efekcie rocznik zaczął powolutku montować trener Krzysztof Banszkiewicz. Podjął się trudnego zadania, ale trzeba przyznać, że powolutku małymi krokami powstaje ten zespół jak „bokser po nokaucie”. W swojej grupie jesienią zespół wygrał siedem meczów, przegrał tylko trzykrotnie. Mistrzem ligi okazała się AP Szydłowiec.

– Najważmiejszy cel, czyli awans do I radomskiej ligi orlika został zrealizowany.
To wcale nie bylo takie pewne, bo druzyne budowaliśmy na prędce, pare dni przed inauguracją. Chłopaki z meczu na mecz , z treningu na trening robia postępy. Najważniejsze jest to że chcą trenować. Nikogo indywidualnie nie bede wyróżniał bo chlopcy tworzyli bardzo zgrany team.
Od poniedzialku znowu bierzemy sie do treningu bo przed nami ciężka runda ktora pewnie troche nas zweryfikuje ale jestem dobrej myśli – powiedział nam trener Banaszkiewicz.
Trzymamy kciuki, bo „co nas nie zabije, to nas wzmocni”.

PODOBNE WPISY