Rocznik 2006 zagra w Memoriale Kramczyka

Cztery najlepsze zespołu z regionu radomskiego, a także gospodarz imprezy, KS Warka - zakwalifikowały się do V Memoriału Władysława Kramczyka. Poza tym zagrają drużyny zaproszone z całego Mazowsza. Pośród nich, w tej prestiżowej imprezie znalazła się się ekipa Broni z rocznika 2006, prowadzona przez trenera Mirosława Peresadę.

To już piąty memoriał byłego prezesa Radomskiego OZPN. W poprzednich latach turniej wygrywała Broń Radom (rocznik 2002), Radomiak Radom (rocznik 2003), Mazowsze Grójec (rocznik 2004), a ostatnio Znicz Pruszków (rocznik 2005). W tym roku impreza odbędzie się w Warce, 17 grudnia od godz. 10.
Rywalizować będą: Broń Radom, Junior Radom, Orlik Radom, Młodzik Radom, a także gospodarze imprezy Klub Sportowy Warka. Do tego zaproszone zostały ekipy ze wszystkich okręgów mazowieckich. Zagrają również: Futbol Academy Gostynin, Płońska Akademia Futbolu, Pogoń Siedlce, Agape Warszawa, Znicz Pruszków. Impreza ma się rozpocząć o godz. 10. Zespoły podzielone będą na dwie grupy, a potem grać będą o poszczególne miejsca. Finał planowany jest około godziny 16.30.

Przypomnijmy, że Władysław Kramczyk przez blisko 12 lat był prezesem radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Zmarł 29 grudnia 2011 roku w wieku 68 lat.

Dokładny harmonogram zamieściła strona ROZPN TUTAJ