Rocznik 2007: Bogaty weekend i cztery turnieje

Chłopcy z rocznika 2007 mieli bardzo bogaty weekend w wydarzenia. W tym roczniku jest sporo zawodników, chłopcy zostali podzieleni i w sumie zagrali w weekend w czterech turniejach. W sobotę uczestniczyli w dwóch turniejach halowych. W niedzielę wygrali zawody w Żyrardowie.

Jako pierwsi do gry wystartowali chłopcy pod wodzą trenera Marka Zakrzewskiego, którzy wzięli udział w zawodach organizowanych przez AP SKS Star Starachowice. Był to silnie obsadzony turniej Co prawda kilku wybrańców trenera Marka dopadła choroba, ale ci, którzy pojechali zaprezentowali się godnie i zajęli V miejsce, a zabrakło niewiele, aby grać w półfinale. Turniej wygrała pierwsza drużyna gospodarzy, przed KSZO Ostrowiec Św. i PAS-em Skarżysko.
Nasze wyniki w grupie: z PAS Skarżysko 2-1 z Concordią Piotrków Tryb. 0-2 z KSZO Ostrowiec Św. 1-4 z AP Star II Starachowice 2-2 ​Strzelcy: Wdowski 2, Ciszewski, Dróżdż, Fabiański ​Mecz o V miejsce: Broń Radom – Kadet Ostrowiec Św. 2-1 (Wdowski, Suligowski)

Jako drudzy w drogę udali się chłopcy BRON 07 C pod wodzą trenera Wojtka Banaczka. W Szydłowcu nasza drużyna, jako już ostatnia wystartowała w Halowej Lidze WINDOOR CUP 2017. Zagraliśmy ze zmiennym szczęściem, ale i tak pozwoliło nam to zająć po pierwszym turnieju eliminacyjnym pierwsze miejsce. Strzelali w turnieju: Jabłoński 4, Wachnicki 2, Kucharski, Mąkosa, Molga, Nowocin i Witkowski.

W niedzielę chłopcy z rocznika 2007 zagrali w Żyrardowie, gdzie zajęli 1 miejsce. Pokonali gospodarzy, AP Żyrardów 2:0, Sporting Grodzisk Mazowiecki 2-0, 6-1 z AP II Żyrardów, AP Sochaczew 2-0, Pelikan Łowicz 5-0, Milan Milanówek 6:0