Rocznik 2007: Dobry występ w Windoor Cup

Piłkarze rocznika 2007 w miniony weekend rywalizowali w ramach Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup. Co ciekawe drużyny trenera Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego zajęły pierwsze dwa miejsca po runbdzie zasadniczej, ale tylko jedna z nich mogła awansować do półfinału. Taki jest regulamin rozgrywek.

W grupie B, podobnie jak dwa tygodnie temu, gospodarzem turnieju był Legion Głowaczów. Tym razem na zawody nie dotarła druga drużyna Mazowsza Grójec zdziesiątkowana przez choroby i wirusy. Dziś najlepszą drużyną turnieju został Legion Głowaczów odnosząc 3 zwycięstwa i raz remisując, a w całych eliminacjach zajął 3 miejsce premiowane awansem do półfinałów. Ozdobą dzisiejszych zawodów był ostatni mecz pomiędzy drużynami gospodarzy i Broni A Radom, który Legion rozstrzygnął zasłużenie na swoją korzyść 1-0. Wyniki naszych drużyn: Broń A : z Mazowszem A 6-0 ; z Bronią B 5-0 ; z Centrum Radom 6-0 ; z Legionem 0-1. Broń B : z Centrum 1-0 ; z Legionem 1-1 ; z Bronią A 0-5 ; z Mazowszem A 1-2.

Kolejność:

1. BROŃ A

2 BROŃ B

3 LEGION Głowaczów

4 MAZOWSZE A

5 CENTRUM

6 MAZOWSZE B

Awans do półfinałów : Broń A Radom, Legion Głowaczów, Mazowsze A Grójec. Drużyny RSS Centrum Radom i Mazowsze B Radom uczestniczyły tylko w jednym turnieju eliminacyjnym. Broń B Radom zgodnie z regulaminem rozgrywek nie mogła awansować do dalszej fazy turnieju.

 

Rozstrzygnięcia dziś padły także w grupie D, która rywalizowała w Szydłowcu w ramach rundy rewanżowej Halowej Ligi Dziecięcej WINDOOR CUP 20016. Zdecydowanie rywalizację w tej grupie wygrała drużyna AP Szydłowiec, która była najlepsza tydzień temu w Iłży i również wygrała jako gospodarz turnieju.

Wyniki naszych drużyn: Broń C : z AP Szydłowiec 1-3 , z Oronką 0-0 ; z Bronią D 1-0 ; z Polonią 1-0 ; z Talencikiem 2-1.

Broń D : z Oronką 1-2 ; z Polonią 1-0 ; z Bronią C 0-1 ; z Talencikiem 2-0 ; z AP Szydłowiec 2-0.

Awans do półfinałów : AP Szydłowiec, Broń C Radom oraz Talencik Radom. O kolejności w tabeli na miejscu 2 decydował wynik rywalizacji między Bronią C Radom a Talencikiem na korzyść naszej drużyny ( 0-0 ; 2-1).

mecze rewanżowe rundy eliminacyjnej Halowej Ligi Dziecięcej WINDOOR CUP 2016. W grupie B, podobnie jak dwa tygodnie temu, gospodarzem turnieju był Legion Głowaczów. Tym razem na zawody nie dotarła druga drużyna Mazowsza Grójec zdziesiątkowana przez choroby i wirusy. Dziś najlepszą drużyną turnieju został Legion Głowaczów odnosząc 3 zwycięstwa i raz remisując, a w całych eliminacjach zajął 3 miejsce premiowane awansem do półfinałów. Ozdobą dzisiejszych zawodów był ostatni mecz pomiędzy drużynami gospodarzy i Broni A Radom, który Legion rozstrzygnął zasłużenie na swoją korzyść 1-0. Wyniki naszych drużyn: Broń A : z Mazowszem A 6-0 ; z Bronią B 5-0 ; z Centrum Radom 6-0 ; z Legionem 0-1. Broń B : z Centrum 1-0 ; z Legionem 1-1 ; z Bronią A 0-5 ; z Mazowszem A 1-2. Tabela po dwóch rundach eliminacyjnych: L.P. DRUŻYNA IL. MECZÓW PUNKTY BRAMKI 1 BROŃ A 8 19 27-2 2 BROŃ B 8 15 10-8 3 LEGION 8 13 13-6 4 MAZOWSZE A 8 7 9-16 5 CENTRUM 4 3 1-9 6 MAZOWSZE B 4 0 0-20 Awans do półfinałów : Broń A Radom, Legion Głowaczów, Mazowsze A Grójec. Drużyny RSS Centrum Radom i Mazowsze B Radom uczestniczyły tylko w jednym turnieju eliminacyjnym. Broń B Radom zgodnie z regulaminem rozgrywek nie mogła awansować do dalszej fazy turnieju. Jak zawsze wszystko zgodne z duchem sportu. GALERIA Z TURNIEJU TUTAJ (http://bronradom2007.futbolowo.pl)