Rocznik 2007: Obfity weekend

Rocznik 2007 Broni Radom zaliczył bogaty w wydarzenia weekend. Chłopcy zajęli trzecie miejsce w turnieju Junior Cup i również trzecie miejsce w Milan Sport Cup. Ciekaowostką jest fakt, że w tej pierwszej imprezie zagrały drużyny z rocznika 2006, więc nasz zespół był młodszy od rywali, a mimo to poradził sobie wyśmienicie.

Podczas imprezy Milan Cup, która odbywała się w Nadarzynie, chłopcy stanęli na najniższym stopniu podium, a dodatkowo nasz golkiper – Dawid Czerny zdobył statuetkę dla NAJLEPSZEGO BRAMKARZA. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy drużynę Znicza Pruszków 4-1.

Z kolei w turnieju Junior Cup w Radomiu, nasza Broń zajęła trzecie miejsce grając ze starszymi rywalami. Kacper Górka został wybrany NAJLEPSZYM OBROŃCĄ TURNIEJU. Cały turniej jak najbardziej zasłużenie wygrała drużyna Stali Mielec.
Nasze wyniki grupowe: z Juniorem I Radom 2-1 (Jabłoński, Mąkosa) z Jastrząb Głowaczów 2-2 (Mąkosa, Jabłoński) z UKS Gmina Rozprza 2-0 (Witkowski, Górka) z PAS Skarżysko 0-4 z Koroną Góra Kalwaria 2-1 (Górka, Jabłoński) ​
Półfinał:​ z UKS 9 Siedlce 1-3 (Nowocin)
Mecz o 3 miejsce: z Jastrząb Głowaczów 2-1 (Górka, Jabłoński)

FOTOGALERIA Z IMPREZY TUTAJ

PODOBNE WPISY