Rocznik 2007: Po rzutach karnych w finale

Piłkarze Broni Radom z rocznika 2007, wzięlu udział w turnieju piłkarskim Torneo Cup w Białobrzegach. Nasz zespół dotarł do finału tej imprezy, gdzie po zaciętym boju przegrał po rzutach karnych z gospodarzami, Pilicą Białobrzegi. Drugie miejsce też jest fajnym sukcesem.

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy (system każdy z każdym) z których awans do półfinałów uzyskały dwie najlepsze drużyny. W półfinale zmierzyły się ze sobą drużyny: Pilicy Białobrzegi – Pogoń Siedlce, a Broń Radom zagrała z Soccer Słupno. Po zaciętych spotkaniach Pilica i Broń awansowały do finału turnieju. Finał był prawdziwą „wisienką na torcie”. W regulaminowym czasie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiej bramki i o losach rywalizacji zadecydowały rzuty karne. „Jedenastki” to zawsze loteria, ale tym razem białobrzeżanie byli skuteczniejsi. 

. Trenerzy wszystkich zespołów wybrali najlepszych zawodników. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Stanisława Kapłona z Pilicy B-gi, najlepszym bramkarzem, a właściwie bramkarką została Amelia Kraszewska z Soccer Słupno, a tytuł króla strzelców przypadł Adamowi Jabłońskiemu z Broni Radom (7 goli).

Końcowa rywalizacja turnieju:

1. Pilica Białobrzegi

2. Broń Radom

3. Soccer Słupno

4. Pogoń Siedlce

5. Lks Chlebnia

6. Radomiak Radom

7. Syrenka Soccer School

8. Ks KR Sport Stara Iwiczna

9. Ks Warka

10. Olimp Brwinów

Broń: Harciński – Dróżdż, Garbacz, Górka, Jabłoński, Mąkosa, Nowocin, Wachnicki, Witkowski
Źródło: własne/PilicaBiałobrzegi.pl

PODOBNE WPISY