Rocznik 2007: Porażka po dobrej grze

Mecz towarzyski
Broń 2007 Radom - RKS Radomiak 06 Radom 2:3 (2:0)
Bramki: Adam Jabłoński 20, Bartłomiej Mąkosa 37
Broń 2007: Dawid Czerny (BR) - Gerard Zawisza, Hubert Skóra, Andrzej Witkowski, Igor Rusin, Bartłomiej Mąkosa, Piotr Gębura, Patryk Szymczak, Kacper Stanik, Adam Jabłoński, Marcel Nowocin oraz  
Oskar Sadkowski, Boguś Ogorzałek, Wiktor Witasek, Oliwier Górecki, Bartek Suligowski, Wojciech Lubasiński, Jakub Kupis, Bartek Kiełbus.
Zawodnicy rocznika 2007 zagrali ze starszymi kolegami z Radomiaka. Mimo porażki, nasza ekipa zagrała dobyr mecz.
- Bardzo dobre 60 min gry z bardzo mocnym przeciwnikiem. Mecz na wysokim poziomie z dużą intensywnością . Dobrze realizowaliśmy założenia taktyczne , dużo odbiorów na połowie przeciwnika i dobrze radziliśmy sobie w fazach przejściowych . Zadowolony jestem również z naszej postawy w ataku pozycyjnym gdzie stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji w których zabrakło skuteczności. Jednak po 60 minucie wkradł się lekki bałagan i dekoncentracja po której tracimy szybko dwie łatwe bramki, a w samej końcówce w podobnej sytuacji niestety tracimy trzecią. Takich przestojów i błędów musimy unikać i nad tym pracować. Jednak ogólnie jestem zadowolony z pracy , intensywności i poprawy w naszej grze w fundamentalnych elementach, chociaż cały czas musimy pracować nad działaniami w obronie, abyśmy byli kompaktowi w każdym momencie.  Mentalnie i piłkarsko wyglądaliśmy w mojej ocenie na bardzo dobrym poziomie , teraz musimy pracować aby przez cały mecz utrzymać  taki poziom, aby w końcowe nie tracić zwycięstwm- relacjonował trener Martin Łabędzki.

PODOBNE WPISY