Rocznik 2007 zagra w mistrzostwach Polski!

Lech Poznań, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Znicz Pruszków, czy kilka innych znanych ekip zagra w mistrzostwach Polski rocznika 2007. W tym elitarnym gronie Broń Radom, która wygrała niedawno Windoor Cup. Impreza odbędzie się w Białobrzegach 9 maja i zapowiada się fascynująco. Na meczach ma się pojawić świeżo upieczony mistrz International WBC, Andrzej Fonfara, który pochodzi z Białobrzegów.

Broń Radom została zaproszona na turniej jako jeden z najlepszych zespołów w województwie mazowieckim w tym roczniku. Zagra też Varsovia Warszawa, Motor Lublin, gospodarze Akademia Syrenka Białobrzegi i wymienione wyżej zespoły.
Drużynę Broni w roczniku 2007 prowadzą trenerzy Marek Zakrzewski i Wojciech Banaczek. Mają bardzo dobry zespół, ale sami jesteśmy ciekawi jak wypadnie drużyna w tak elitarnym gronie. 

– Mamy już potwierdzenie większości najlepszych klubów w kraju. Będą to nieoficjalne mistrzostwa Polski rocznika 2007. Wynik będzie tutaj schodził raczej na dalszy plan. Chcemy, żeby dzieci poczuły piłkarskiego bakcyla, aby zasmakowały takiej imprezy, gry z takimi znanymi klubami. Chcielibyśmy, aby impreza była cykliczna – mówi na łamach Echa Dnia trener Damian Aderek z białobrzeskiej Akademii.