Rocznik 2008: Jadą na Memoriał W. Kramczyka

W sobotę w Zwoleniu odbędzie się VII Memoriał Władysława Kramczyka. To prestiżowy turniej piłkarski 10 - latków, w którym eliminacje wywalczyły najlepsze ekipy z regionalnych rozgrywek. Nie zabraknie Broni Radom, która pojedzie tam i będzie chciała powtórzyć sukces klubowy sprzed sześciu lat, gdy rocznik 2002 wygrywał ten Memoriał.

Drużynę trenerów Daniela Grymuły i Marcina Trojanowskiego reprezentować będą w sobotę: Cyprian Cieloch Igor Zarębski, Maks Lis, Łukasz Wilczyński, Kacper Rutkowski(Ejma), Kacper Rutkowski(stary), Mateusz Krajewski, Franek Stępniewski, Marcel Fokt, Kuba Staniszewski, Mateusz Skóra, Hubert Tuzinek.

Nasza Broń zagra w zdecydowanie trudniejszej grupie A, wraz z Energią Kozienice, Talencikiem Radom, Bielikiem Wierzbica, Deltą Warszawa.
Skład Grupa B: Młodzik Radom, Radomiak Radom, Pogoń Siedlce, Zwolenianka Zwoleń, Korona Ostrołęka.

Pierwsze mecze rozpoczną się o godz. 9. Jak informuje Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, wyniki na żywo będzie można śledzić na portalu rozpn.pl

Kim był patron imprezy?

Władysław Kramczyk zmarł 29 grudnia 2011 roku w wieku 68 lat. Przez 12 lat był prezesem Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Pełnił też funkcję radnego Rady Miejskiej w Radomiu. Był działaczem, przyjacielem sportu, wielkim sympatykiem futbolu, szczególnie w wydaniu młodzieżowym. Po jego śmierci radomski okręg corocznie organizuje futbolowe memoriały. Za każdym razem rywalizują drużyny 10 latków, za każdym razem imprezy odbywają się w innym mieście regionu radomskiego, wszak prezes Kramczyk wszędzie miał wielu przyjaciół.